DAJ CYNK

Plush z roczną ważnością konta. Nowa promocja

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Plush

„Plush ważny rok” to nowa promocja skierowana do klientów Plusha. Choć jej szczegóły nie są jeszcze w pełni znane, wygląda na to, że zastąpi zlikwidowane na początku stycznia usługi. 

Początek roku przyniósł klientom Plusha niekorzystne, zapowiadane wcześniej zmiany. Od  5 stycznia przestała obowiązywać promocja „Rok Ważności Konta w Plushu” oraz „Rok Ważności Konta za 0 zł”. Klienci mogli skorzystać z tej okazji tuż przed wygaśnięciem, by przez kolejne 12 miesięcy czerpać z tego korzyści, jednak okazuje się, że operator przygotował też coś nowego.

Nowość pod nazwą „Plush ważny rok” dostrzegli użytkownicy forum Plusa (plusforum.pl) – zauważyli w aplikacji mobilnej nowy kafelek o takiej nazwie, w zakładce „Pakiety i usługi”. Niestety, operator nie podał jeszcze oficjalnych informacji na ten temat – nie ma ani komunikatu, ani regulaminu.

Pewne szczegóły na temat nowej usługi podają użytkownicy forum Plusa. Według ich doniesień „Plush ważny rok” to promocja skierowana dla klientów korzystających z taryf Nowy Plush, Plush na Kartę oraz Plush bez limitu

Promocja obejmuje przedłużenie ważności dla usług wychodzących na okres 365 dni, a opłata za takie przedłużenie wynosi 5 zł z VAT. Konto zostanie przedłużone o 365 dni od dnia aktywacji i pobrania opłaty za usługę. 

W celu włączeniu promocji „Plush ważny rok”  należy:

  • wpisać krótki kod: *121*11*365# zatwierdzony przyciskiem „zadzwoń” lub
  • zadzwonić do Działu Obsługi Klienta pod nr 6011026015 lub
  • zalogować się do mobilnej aplikacji iPlus.

Regulamin nowej oferty ma być udostępniony wkrótce na stronie.

Zobacz: Plus: nowa okazja na darmowe 1500 GB
Zobacz: Plus: nowy zestaw internetu domowego z dostępem do 5G

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Plush

Źródło tekstu: plusforum.pl