DAJ CYNK

W Plusie dwa abonamenty i dwa smartfony dostaniesz w cenie jednego

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

W Plusie dwa abonamenty i dwa smartfony dostaniesz w cenie jednego

Plus startuje z nową Mistrzowską Ofertą dla klientów indywidualnych i firm. W jej ramach można mieć dwa abonamenty w cenie jednego oraz kupić dwa smartfony w cenie jednego. Start 17 sierpnia 2023 roku.

Oferta dla klientów indywidualnych

Wielkimi krokami zbliża się powrót do szkoły, a wraz z nim czas zwiększonych wydatków. Z pomocą przychodzi Mistrzowska Oferta Plusa z dwoma abonamentami w cenie jednego za 59 zł lub 69 zł miesięcznie.

  • Mistrzowska Oferta za 69 zł miesięcznie

Każdy, kto zdecyduje się na ofertę za 69 zł miesięcznie, otrzyma dwa abonamenty z pakietem 240 GB na dwa numery do wspólnego korzystania oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a na dodatek dostęp do Disney+ w prezencie na rok. Z oferty mogą skorzystać wszyscy nowi klienci Plusa, osoby przechodzące do Plusa z innej sieci, a także dotychczasowi użytkownicy oferty Plusa na kartę czy MIX. Mogą ją dokupić także obecni abonenci Plusa.

  • Mistrzowska Oferta za 59 zł miesięcznie

Dla obecnych klientów Plus przygotował także Mistrzowską Ofertę w cenie 59 zł miesięcznie. W tej cenie otrzymują oni dwa abonamenty z pakietem 100 GB do wspólnego korzystania oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Plus daje również dostęp do Disney+ w prezencie na rok.

Zobacz: Jak szybkie jest 5G Ultra w Plusie? Sprawdziłem to w Szczecinie
Zobacz: Plusowe 5G Ultra dociera do ponad 4 mln mieszkańców Polski

Mistrzowska Oferta za 59 zł/mies. została przygotowana dla klientów Plusa, którzy równocześnie kupią albo przedłużą inny abonament głosowy za co najmniej 39 zł/mies. lub Internet (mobilny/światłowodowy) za minimum 19 zł/mies. Z Mistrzowskiej Oferty za 59 zł/mies. mogą skorzystać także klienci Polsat Box, którzy równocześnie kupią lub przedłużą usługę Polsat Box za minimum 20 zł/mies.

Plus dwa abonamenty baner

Oferta dla firm

Plus przygotował również Mistrzowską Ofertę dla firm, czyli dwa abonamenty w cenie jednego za 49 zł + VAT miesięcznie lub 59 zł + VAT miesięcznie.

  • Mistrzowska Oferta za 59 zł + VAT miesięcznie

Z oferty za 59 zł + VAT miesięcznie mogą skorzystać nowi klienci Plusa, wszyscy przenoszący numer do Plusa, a także osoby przechodzące z oferty MIX czy prepaid Plusa na abonament. Ofertę mogą dokupić także obecni abonenci Plusa. W Mistrzowskiej Ofercie za 59 zł + VAT miesięcznie znajdziemy dwa abonamenty w cenie jednego ze wspólnym pakietem 140 GB, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz Disney+ w prezencie na rok.

  • Mistrzowska Oferta za 49 zł + VAT miesięcznie

Dla tych, którzy są już klientami Plusa, operator przygotował także ofertę z dwoma abonamentami w cenie jednego za 49 zł + VAT miesięcznie. W tej cenie klienci otrzymują dwa abonamenty z 60 GB do wspólnego korzystania, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz dostęp do Disney+ w prezencie na rok. Mistrzowską Ofertę dla przedsiębiorców za 49 zł + VAT miesięcznie mogą wybrać osoby, które jednocześnie kupią albo przedłużą wybrany abonament głosowy za co najmniej 49 zł + VAT/mies. lub Internet (mobilny/światłowodowy) za minimum 15,44 zł + VAT/mies.

Z Mistrzowskiej Oferty za 49 zł + VAT/mies. mogą skorzystać także klienci Polsat Box, którzy kupią albo przedłużą abonament Polsat Box za minimum 16,26 zł + VAT/mies.

Plus dla firm 49 zł baner

Dwa smartfony w cenie jednego

Plus wraca z ofertą z dwoma smartfonami w cenie jednego, dzięki której można zaoszczędzić jeszcze więcej. Kupując Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB lub Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB w prezencie dostępny jest Xiaomi Redmi A2 2/32GB.

Zakup dwóch smartfonów w cenie jednego można połączyć z abonamentową Mistrzowską Ofertą.

Cena zestawu Xiaomi Redmi Note 12 5G 4/128GB i Xiaomi Redmi A2 2/32GB zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, wyniesie łącznie 1599,04 złotych (+ VAT) – 1 zł na start (+ VAT) oraz 12 rat po 133,17 zł (+ VAT)/mies. Duet Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128GB i Xiaomi Redmi A2 2/32GB dostępny jest za 1 zł na start (+ VAT) oraz 12 rat po 149,83 zł (+ VAT)/mies. – całkowity koszt zakupu wyniesie 1798,96 zł (+ VAT).

Plus dwa smartfony baner

Smartfony Samsung nawet o 600 złotych taniej i słuchawki w prezencie

Początek roku szkolnego może być jeszcze lepszy dzięki okazji dla fanów urządzeń marki Samsung. Plus oferuje niższe ceny smartfonów Samsung Galaxy Z Fold5 oraz Samsung Galaxy Z Flip5 dla klientów indywidualnych oraz firm. Dzięki temu klienci będą mogli zaoszczędzić do 600 złotych (+ VAT). Całkowity koszt zakupu:

  • Samsung Galaxy Z Flip5 8/256GB wyniesie 5199 złotych (+ VAT) – 499 zł na start (+ VAT) oraz 12 rat po 391,65 zł (+ VAT)/mies. (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5599 zł (+ VAT)),
  • Samsung Galaxy Z Fold5 12/256GB wyniesie 8199 złotych (+ VAT) – 799 zł na start (+ VAT) oraz 12 rat po 616,66 zł (+ VAT)/mies. (najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8799 zł (+ VAT)).

Decydując się na zakup któregoś z powyższych "składaków" Samsunga do 3 września 2023 roku, można otrzymać słuchawki Galaxy Buds2 Pro w prezencie. Wystarczy aktywować smartfon do 10 września oraz do 17 września tego roku wypełnić specjalny formularz dostępny w aplikacji Samsung Members.

Plus Samsung baner

Mistrzowskie 25 GB na 25-lecie

Z okazji 25-lecia wspierania polskiej siatkówki przez Plusa cały czas trwa także promocja „Mistrzowskie 25 GB na 25-lecie”. Klienci Plusa mogą odebrać 25 dodatkowych gigabajtów Internetu za każdy wygrany przez polskie reprezentacje mecz w ramach CEV Mistrzostw Europy w piłce siatkowej kobiet oraz mężczyzn.

Zobacz: Plus świętuje siatkarski jubileusz i rozdaje 25 GB Internetu
Zobacz: Orange rozdaje gigabajty. Spora paczka na koniec wakacji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Anna Rymsza / Telepolis.pl, Plus

Źródło tekstu: Plus