DAJ CYNK

Play wyłącza stan darmowy. Co z użytkownikami?

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Play wyłącza stan darmowy. Co z użytkownikami?

Play zapowiada kolejne zmiany w swojej ofercie. W miniony poniedziałek operator opublikowali komunikat, który może się nie spodobać użytkownikom fioletowej oferty na kartę.

Jedną z usług w Play na kartę jest "Stan darmowy", czyli możliwość wykonywania darmowych połączeń telefonicznych oraz bezpłatnego przesyłania SMS-ów wewnątrz fioletowej sieci. Aby aktywować tę usługę, wystarczy użyć krótki kod *188# (lub *111*188*1#). Wkrótce jednak się to zmieni.

Play wyłącza "Stan darmowy"

Operator sieci Play poinformował za pomocą komunikatu, że 1 lutego 2024 roku zamyka ofertę promocyjną "Stan darmowy" dla ofert na kartę. Od tego dnia nie będzie można już tego włączyć. A co z osobami, które korzystają z tej usługi? To zależy od oferty, z której korzystają:

  • Play na kartę OdNowa: użytkownicy, którzy mają aktywny "Stan darmowy", mogą z niego korzystać do momentu dezaktywacji zgodnie z regulaminem.
  • Play na kartę: użytkownicy, którzy mają aktywny "Stan darmowy", mogą z niego korzystać do 29 lutego 2024 roku. Od 1 marca rozmowy i SMS-y do Play będą rozliczane zgodnie z cennikami poszczególnych taryf.

Drożej do Ukrainy

Play poinformował przy okazji, że 1 lutego 2024 roku zostanie zaktualizowany regulamin oferty promocyjnej "Tańsze połączenia i SMS-y na Ukrainę". Zmianie ulegnie stawka za minutę połączenia i wysłanie wiadomości SMS – nowa stawka w obu przypadkach wyniesie 0,79 zł.

Zobacz: Play zapowiada ogromne podwyżki. Nowe ceny od 1 marca
Zobacz: Play odpalił „prawdziwe 5G”. Ma być szybkie jak światłowód

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń / Telepolis.pl

Źródło tekstu: Play