DAJ CYNK

Play na Kartę: 100 GB na start w prezencie dla nowych klientów

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 7459

Play na Kartę: 100 GB na start w prezencie dla nowych klientów

Play przygotował kolejną propozycję dla nowych klientów prepaid. Już dziś można aktywować promocyjny pakiet aż 100 GB za darmo.

Nowi klienci Play mogą cieszyć się aż 100 dodatkowymi gigabajtami do wykorzystania na rozrywkę, naukę czy pracę. Aby otrzymać darmowy pakiet danych, wystarczy kupić i zarejestrować starter Play na Kartę, po czym aktywować usługę „100 GB na start” w aplikacji Play24 w zakładce „Pakiety”. 

Z promocji mogą skorzystać osoby, które aktywują swój starter między 17 lutego 2021 a 30 kwietnia 2021 r.  Co ważne, pakiet jest ważny do końca 30 kwietnia 2021 od momentu aktywacji. Im później nastąpi więc aktywacja, tym czasu na korzystanie z bonusowego pakietu będzie mniej.

Zobacz: Play ogłasza promocyjne opłaty roamingowe dla Wielkiej Brytani

Propozycja dotyczy zestawów startowych w ofertach: Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa PL na Kartę, Internet na Kartę 5 zł, Play Internet na Kartę 9 zł, Play Internet na Kartę 19 zł, Play Internet na Kartę 50 zł. 

Transmisja danych rozliczana jest w pierwszej kolejności z promocyjnego pakietu. Pakiet może być wykorzystany na transmisję danych na terytorium Polski w zasięgu sieci Play przy wykorzystaniu ustawień APN Internet. Do wykorzystania pakietu transmisja danych w roamingu międzynarodowym w Strefie Euro rozliczana jest po stawce 17,12 zł za GB (taktowanie co 1 kB) i nie pomniejsza przyznanego pakietu.

Więcej informacji o darmowym pakiecie 100 GB znajduje się na stronie promocji: https://www.play.pl/kampanie/100gb, a także w poniższym regulaminie:

Zobacz:  Kolejne podwyżki w Play na kartę
Zobacz: Play udostępnia Antstream Arcade, platformę z grami retro

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu