DAJ CYNK

Play dla Firm: więcej Internetu i smartfon lub smartwatch w prezencie

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Play dla firm więcej Internetu smartfon lub smartwatch w prezencie

Play przygotował nową ofertę abonamentów telefonicznych dla klientów biznesowych, w której można mieć nawet 150 GB Internetu, a do tego drugi smartfon lub smartwatch można dostać w prezencie.

Więcej Internetu w abonamencie dla firm

Play dla Firm w nowej odsłonie to zwiększone pakiety internetowe w ofercie M oraz ofercie L, odpowiednio do 60 GB i 150 GB miesięcznie. Wybierając jedną z ofert biznesowych, klienci otrzymują również możliwość rozszerzenia swojego abonamentu o dodatkowy numer za 25 zł miesięcznie, a przy przeniesieniu minimum jednego numeru z innej sieci abonament opłata za drugą kartę wyniesie tylko 5 zł. Podstawowa wysokość abonamentu wynosi 45 zł + VAT w przypadku oferty S (20 GB Internetu z pełną prędkością), 60 zł + VAT w Ofercie M i 80 zł + VAT w ofercie L.

Zobacz: Play podał najnowsze dane o klientach. Telemarketerzy atakują prepaidy sieci
Zobacz: Play ogłasza Black Month: za darmo trzy miesiące abonamentu

Smartfon lub smartwatch w prezencie

Play w swojej ofercie posiada urządzenia, które mogą się przydać przy prowadzeniu własnej firmy. Są wśród nich najnowsze smartfony topowych marek, które od teraz dostępne są w promocji „drugie urządzenie w prezencie” ze smartfonem lub smartwatchem. W ofercie można otrzymać:

Wymienione wyżej zestawy są dostępne w ofertach M i L dla firm.

Bezprzewodowy Internet do biura za 10 zł

W nowej ofercie Play dla Firm wraz z abonamentem głosowym klienci mogą kupić bezprzewodowy Internet do biura z abonamentem w cenie 10 zł miesięcznie za pakiet 200 GB w ofercie M lub 300 GB w ofercie L.

Przy wyborze jednego z abonamentów klienci biznesowi Play mogą też korzystać ze specjalnych, dodatkowych udogodnień. W ofercie L dla firm dostępna jest usługa Wirtualna Centralka, dzięki której użytkownicy mogą wygodnie zarządzać połączeniami w swojej firmie. Wirtualna Centralka umożliwia stworzenie zapowiedzi głosowych dedykowanych dla firmy, przekierowanie połączeń czy tworzenie jednego numeru dla grupy pracowników. Obsługiwana jest w formie aplikacji www.

Klienci biznesowi Play mogą także włączyć usługę Play360 w specjalnej cenie. Pozwala ona na naprawę wyświetlacza posiadanych urządzeń oraz dostęp do dodatkowych aplikacji, w tym nawigacji.

Więcej informacji na temat aktualnych promocji w ofercie dla Firm można znaleźć na stronie playdlafirm.pl.

Zobacz: Orange na kartę: nowe zasady w usługach bez limitu
Zobacz: T-Mobile przyspiesza do 400 Gbit/s

Ankieta
6%
7%
11%
12%
45%
19%

Wszystkich głosujących: 520

Źródło ankiety: Play dla Firm: więcej Internetu i smartfon lub smartwatch w prezencie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Play

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu