DAJ CYNK

Play: 5 ofert po 50 zł każda

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Play 5 ofert po 50 zł każda

Play ma w swoim portfolio promocje, które mają pomóc w kontakcie z bliskimi oraz kontynuowanie w warunkach domowych aktywności zawodowej lub edukacji. Fioletowi proponują 5 ofert po 50 zł każda.

Przenieś numer do Play - indywidualnie

Każdy, kto zdecyduje się na przeniesienie numeru do sieci Play, w ramach nowej oferty może wybrać jeden z dostępnych za 1 zł smartfonów -  już teraz dostępny jest Samsung Galaxy A10, a od przyszłego tygodnia (24 kwietnia) pojawi się także model LG K41S. Osoby, które skorzystają z oferty, otrzymają do wykorzystania 7 GB danych, nielimitowane rozmowy oraz SMS-y i MMS-y. Dodatkowym atutem może być także 6 miesięcy dostępu do serwisu Amazon Prime Video bez dodatkowych opłat.

Zobacz: Play namawia do przenoszenia numerów. Wszystko za 50 zł
Zobacz: Play: Amazon Prime Video za darmo na 6 miesięcy

Przenieś numer do Play – dla firm

Play pomyślał także o osobach prowadzących działalność gospodarczą. W propozycji dla firm operator przygotował zestawy ze smartfonem Samsung Galaxy A51 w cenie 199 zł lub Huawei P Smart Pro za 169 zł. Oferta zawiera wszystko to, co w wersji indywidualnej. W przypadku propozycji dla firm podane są ceny netto.

Elastyczny Mix dla każdego

Specjalny Mix ze smartfonem to propozycja dla miłośników innowacyjnych rozwiązań w atrakcyjnej cenie. W tym zestawie do wyboru są trzy urządzenia:

  • LG K50S z potrójnym aparatem AI CAM, w tym ultraszerokokątnym,
  • Oppo A5 2020 z wydajną baterią 5000 mAh i funkcją ładowania zwrotnego, dzięki której może działać również jako powerbank,
  • LG K51S z wbudowanymi czterema aparatami, w tym głównym o rozdzielczości 32 Mpix (dostępny od 24 kwietnia).

Bez względu na wybrany model, użytkownik w ramach umowy otrzymuje również nieograniczone pakiety minut, SMS-ów i MMS-ów oraz 6 GB danych miesięcznie z możliwością powiększenia go do 10 GB przez sześć miesięcy bez opłat.

Zestaw Junior BOX w atrakcyjnych zestawach Mix

W specjalnych zestawach dla młodszych użytkowników sieci, Play przygotował warianty zapewniające zarówno nieograniczony kontakt z przyjaciółmi, jak i dobrą rozrywkę. W ofercie Junior Box proponuje zestawy smartfonów z gadżetami oraz konsolę Xbox One S All-Digital Edition w prezencie z trzema grami: Minecraft, Fortnite oraz Sea of Thieves. W każdym pakiecie Mix Elastyczny Play gwarantuje nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS oraz 6 GB pakietu danych. Dodatkowo, każdy kto skorzysta z promocji może zwiększyć swój transfer do 10 GB miesięcznie przez pół roku.

Internet do domu za 0 zł przez 3 miesiące

W ostatnich tygodniach ruch internetowy wyraźnie wzrósł. W związku z akcją #zostańwdomu klienci nie tylko pracują i uczą się online, ale także intensywniej korzystają z wirtualnej rozrywki. Dlatego Play zaproponował także specjalną ofertę na Internet do domu - opcja bez limitu GB (100 GB z pełną prędkością) dostępna jest przez 3 miesiące za 0 zł (pamiętać należy przy tym o opłacie aktywacyjnej 39 zł). Po tym okresie opłata za abonament miesięczny wyniesie 50 zł. Przez pierwsze pół roku nowi abonenci Internetu mobilnego Play mogą cieszyć się dostępem do serwisu Amazon Prime Video bez dodatkowych opłat. W ofercie klienci mają do wyboru jeden z routerów za 1 zł: Huawei B311, umożliwiający połączenie przez Wi-Fi i przewodowo, lub przenośny Huawei E5783.

Play Internet domowy za 0 zł przez 3 miesiące - plakat

Zobacz: Play: internet na 3 miesiące za 0 zł
Zobacz: Internet za darmo - aktualne promocje operatorów

Najważniejsze jest bezpieczeństwo

W trosce o zdrowie wszystkich klientów sieci Play, każdy z zamówionych zestawów zostanie w bezpieczny sposób dostarczony bezpośrednio pod wskazany adres. Wszelkie koszty można pokryć za pomocą płatności online, a sama paczka zostanie dostarczona bezpłatnie pod wskazany adres przez firmy kurierskie, które wdrożyły do swoich usług dostawę bezkontaktową. Dzięki temu każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona i poddana dezynfekcji, a jej odbiór jest możliwy w bezpiecznej odległości od kuriera.

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Play