DAJ CYNK

Play namawia do przenoszenia numerów. Wszystko za 50 zł

Dodane przez: Mieszko

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 16310

Play namawia do przenoszenia numerów. Wszystko za 50 zł

Play przygotował nową ofertę, która tym razem adresowana jest do użytkowników innych sieci. Operator chce ich namówić do przeniesienia numeru, w zamian proponując specjalną, limitowaną ofertę – „wszystko za 50 zł”.

Zobacz: PLAY NOW – 40 kanałów odkodowanych do końca marca

Korzystając z nowej, wiosennej promocji, klienci przenoszący numer do Play otrzymają korzyści za 50 zł miesięcznie po rabatach – smartfon, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 7 GB internetu. Do wyboru operator proponuje jeden z czterech telefonów za 1 zł na start. Wspomniane rabaty to 5 zł za zgody marketingowe oraz 5 zł za e-fakturę i terminowe płatności.

W ofercie znalazły się popularne urządzenia: Huawei P smart 2019 z wyświetlaczem 6,2” i 64 GB przestrzeni wewnętrznej z możliwością rozszerzenia do 512 GB za pomocą karty microSD, a także podwójnym aparatem 13+2 Mpix oraz Samsung A10 z 32 GB wbudowanej pamięci, aparatem głównym 13 Mpix i funkcją rozpoznawania twarzy. Oprócz tego w ofercie do wyboru są również LG K40sAlcatel 3X (2019).

Zobacz: Test telefonu Huawei P smart 2019: wysoka jakość w rozsądnej cenie
Zobacz: Play rozbudowuje sieć - nowe miejscowości w zasięgu LTE w lutym

Klienci indywidualni, którzy zdecydują się przenieść swój numer do Play i skorzystają z tej oferty, otrzymają również 6 miesięcy darmowego dostępu do serwisu wideo Amazon Prime Video oferującego seriale, filmy i programy rozrywkowe na żądanie.

Zobacz: Huawei P Smart Pro, czyli Z w lepszej wersji
Zobacz: Tani smartfon z 5G? Galaxy A51 5G to dobry kandydat

Play przygotował także ofertę dla klientów biznesowych, którzy w cenie 50 zł netto mogą zdecydować się na smartfon Samsung Galaxy A51 z baterią 4000 mAh, wbudowaną pamięcią 64 GB oraz aparatem 48 Mpix w cenie 199 zł netto lub Huawei P Smart Pro za 169 zł netto. W pakiecie znajdują się również nielimitowane SMS-y, MMS-y oraz rozmowy i 7 GB danych.

Oferta dostępna jest bez wychodzenia z domu, z darmową dostawą kurierem.

Zobacz: Play: płatności za autostrady Autopay na rachunku za telefon

Źródło tekstu: Play

Tagi: play
Przewiń w dół do następnego wpisu