DAJ CYNK

Play: nawet 300 GB internetu w smartfonie od 30 zł miesięcznie

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

salon Play

Play nie tylko ogłosił dziś zbliżające się uruchomienie usług eSIM, ale również przygotował nowe promocje na internet w smartfonie. Przenosząc numer do fioletowego operatora, można liczyć na podwójną paczkę GB nawet przez 24 miesiące, co oznacza do 300 GB z pełną prędkością do wykorzystania w smartfonie.

Proponowane przez Play abonamenty zawierają w sobie nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich, pakiet kanałów telewizji PLAY NOW, a także internet w smartfonie bez limitu GB z dużymi paczkami danych z pełną prędkością. 

Dzięki podwojeniu przez Play standardowych pakietów klienci mogą teraz liczyć na paczki nawet 300 GB. Taka okazja dostępna będzie przez 6 do nawet 24 miesięcy w zależności od wybranego abonamentu. Dodatkowo w planie Play HOMEBOX operator udostępnia dodatkową kartę SIM z internetem domowym bez limitu GB z 200 GB z pełną prędkością.

Operator proponuje też zniżki na kolejne karty. Osoby przenoszące numer do Play mogą cieszyć się nową ofertą od 30 zł miesięcznie po rabatach za drugi i kolejny numer. Jednocześnie w tej cenie cały czas mogą korzystać z pełnych benefitów oferowanych przez poszczególne abonamenty, czyli nawet 300 GB w smartfonie. Co więcej, klienci korzystający z internetu czy telewizji UPC mogą także przenieść numer do Play i zyskać rabat nawet 30 zł już na pierwszy numer.

Smartfony na raty w przystępnych cenach

Do swoich najnowszych ofert Play poleca wybór  smartfonów: Xiaomi Redmi Note 11 oraz Motorola moto g31 na raty w przystępnych cenach. Oba modele mają wyraziste wyświetlacze o przekątnej 6,4” i rozdzielczości Full HD+ wykonane w technologii AMOLED, aparaty główne 50 Mpix oraz przednie 13 Mpix, a także baterię o pojemności 5000 mAh.

Promocje w ofertach MIX

Dla osób wybierających MIX Play również przygotował promocje. Przy przeniesieniu numeru i wyborze oferty MIX Elastyczny 50/100 lub 60/120 z dowolnym smartfonem klienci otrzymają aż 6 miesięcy (doładowań) bez opłat, natomiast wybierający standardowy MIX z dowolnym smartfonem odbiorą 3 miesiące (doładowania) bez opłat. 

Dodatkowo przy wyborze oferty JUNIOR BOX przygotowanej specjalnie dla najmłodszych wraz z dowolnie wybranym nowoczesnym smartfonem można w prezencie odebrać jeden z dwóch gadżetów: słuchawki bezprzewodowe Nokia Go Earbuds 2+ z funkcją redukcji hałasu z otoczenia oraz odpornością na pot i zachlapania lub zegarek Maxcom FW35 Aurum z czasem czuwania do 25 dni.

Na każdego klienta, który zdecyduje się na wybranie jednej z powyższych ofert, czeka również pakiet 100 GB do wykorzystania na social media ważny przez 90 dni.

Szczegóły promocji oraz możliwość zakupu dostępne są w salonach, poprzez infolinię oraz na stronie play.pl.

Zobacz: Koniec świata! Play w końcu ma eSIM
Zobacz: Nowości w Orange Flex. Użytkownicy na to czekali

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Play

Przewiń w dół do następnego wpisu