DAJ CYNK

Płać ile chcesz w Moico. Znamy szczegóły promocji

02.04.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9138

Ważne 0

0

Wrocławska sieć Moico przedstawiła warunki promocji Płać ile chcesz, w ramach której klienci mogą sami zdecydować, jaki abonament chcą płacić.

Choć warunki promocji na pierwszy rzut oka wydają się abstrakcyjne w polskich warunkach, do których jesteśmy przyzwyczajeni, to regulamin nie zawiera żadnych podejrzanych kruczków. Przypomnijmy, że Moico od dzisiaj startuje z promocją, w ramach której to klient sam decyduje, ile będzie płacić za dostęp do Internetu i telewizji.

Zobacz: Moico zmienia cennik i pozwala klientom decydować o wysokości opłat za swoje usługi

Promocją objęci są wszyscy klienci mieszkający na osiedlach wybudowanych przez firmę Archicom. Moico informuje, że jest ich obecnie ok 2 tys.

Aby skorzystać z promocji należy zawrzeć umowę dotyczącą Internetu światłowodowego HUG (1000 Mb/s) oraz telewizji cyfrowej Alice (140 kanałów). Następnie co miesiąc klient musi wpłacić na konto operatora kwotę abonamentu, która jego zdaniem jest adekwatna do jakości świadczonych usług. Musi to być kwota w przedziale 1-1000 zł. Dopiero po dokonaniu wpłaty wystawiana jest faktura o tej samej wysokości. W przypadku braku płatności lub wpłacie kwoty niższej niż 1 zł, usługi zostaną zablokowane.

Zobacz: Szybki Internet w telefonie zniknie w ciągu 3 lat, a sieć 5G w Polsce nigdy nie powstanie - ostrzega Instytut Łączności

Promocja trwa od 2 kwietnia 2019 roku, do 2 kwietnia 2020 roku. Po jej zakończeniu klient będzie mógł zdecydować, czy przedłuży umowę na obowiązujących warunkach, czy też rozwiąże ją z zachowaniem okresu wypowiedzenia.

Zobacz: Regulamin promocji

Źródło tekstu: moico; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu