DAJ CYNK

Orange: zakupy na żywo. Okazja na rabat 600 zł

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

salon Orange

Orange zapowiada nietypową akcję – zakupy online na żywo. Będzie okazja, by z korzystnymi rabatami kupić wybrane urządzenia firmy Samsung – smartfony, słuchawki i smartwatche. Jak będzie przebiegać to wydarzenie?

Orange rusza z dość nietypową akcją – operator wraz z firmą Samsung organizuje spotkanie live z ekspertami, podczas którego będzie można upolować taniej sprzęt koreańskiego producenta. Z opisu Orange wynika, że podobne akcje będą się także odbywać w przyszłości.

Pierwsze takie wydarzenie odbędzie się 3 października o godz. 13:00. Podczas spotkania na żywo wszyscy zainteresowani użytkownicy usług mobilnych pomarańczowej sieci będą mogli kupić w promocyjnych cenach najnowsze urządzenia Samsunga. 

Dwóch prowadzących, Brandon Roczniewski i Miłosz Sieradzki z Orange oraz ekspert Samsunga – Artur Domański, zaprezentują smartfony: Galaxy Z Flip4 5G i Galaxy Z Fold4 5G, słuchawki Galaxy Buds 2 Pro oraz smartwatche Galaxy Watch 5 i Galaxy Watch 5 Pro

Do spotkania będzie można dołączyć na smartfonie, tablecie czy komputerze, by oglądać transmisję na żywo, zadawać pytania i robić zakupy. Wystarczy w momencie rozpoczęcia spotkania wejść na specjalną stronę operatora i dołączyć do wydarzenia:

  • https://www.orange.pl/zobacz/kupuj-na-zywo

Podczas transmisji prowadzący zaprezentują produkty, które będą też widoczne na belce w widżecie. Jeśli dany produkt spodoba się oglądającym, będą mogli go od razu kupić. Trzeba będzie tylko kliknąć przycisk na widżecie, by przejść bezpośrednio na kartę produktu. Zakupy realizowane są przez sklep operatora.

Orange obiecuje, że prezentowane smartfony będzie można kupić o 600 zł taniej. Umożliwi to kod rabatowy. By go zdobyć, trzeba będzie wysłać z sieci Orange bezpłatnego SMS-a. Jego treść oraz numer do wysyłki zostaną podane podczas wydarzenia

Jak skorzystać z rabatu? Wystarczy tylko wpisać otrzymany kod po rozpoczęciu procesu zakupowego, już w koszyku. Ostateczna kwota zostanie pomniejszona o udzielony rabat.

Zobacz: Ekologiczna Nokia G60 5G taniej w Orange. Zobacz, ile zaoszczędzisz
Zobacz: Orange z nowym prezentem. Tym razem to coś innego

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Blog Orange Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu