DAJ CYNK

Orange zachęca do bezpłatnej wymiany starej karty SIM na wersję LTE

22.02.2019

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 27206

Ważne 2

0

Klienci sieci Orange, którzy posiadają starsze typy kart SIM zaczęli otrzymywać SMS-y informujące o możliwości jej bezpłatnej wymiany.

Orange co prawda umożliwia bezpłatną wymianę starszego typu kart SIM na karty obsługujące LTE od listopada 2018 roku (w najnowszej odsłonie promocji), ale teraz organizuje kolejną już kampanię SMS-ową. Klienci korzystający ze starych kart typu STK są informowani o możliwości darmowej wymiany karty.

Zobacz: Smart Care Premium w Orange. Ubezpieczenie dla smartfonów z wyższej półki

Jak rozpoznać, czy posiadamy kartę SKT? Oprócz tego, że nie działa na niej sieć LTE, na karcie SIM będzie widniał niewielki napis STK. Nawet jeśli nie przyszedł do Ciebie SMS informujący o możliwości wymiany karty, to i tak możesz to zrobić za darmo w dowolnym salonie Orange. Dotyczy to zarówno klientów abonamentowych, jak i klientów ofert na kartę.

Zobacz: Orange Polska chwali się bardzo dobrymi wynikami za 2018 rok. Wzrost liczby klientów i EBITDA

Przy wymianie warto pamiętać, że powinna być ona darmowa i konsultant w salonie nie może wziąć za nią pieniędzy. Nie wierzcie w informacje mówiące, że pieniądze są wzięte teraz, bo tak trzeba (bo system...), a opłata zostanie zwrócona na kolejnej fakturze.

 

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się