DAJ CYNK

Orange: Netflix za darmo na 6 miesięcy

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

salon Orange

Orange przygotował nową ofertę z dostępem do serwisu Netflix. Teraz klienci będą mogli z niego korzystać również w Orange Love Standard. Na start otrzymują darmowe 6 miesięcy subskrypcji. 

Od dziś Orange wprowadza drugi pakiet Love z dostępem do Netfliksa – Orange Love Standard z Netflix. Wybierając tę ofertę, użytkownicy otrzymają bezpłatne 6 miesięcy subskrypcji Netfliksa w planie Standard. 

Nowa propozycja dołącza tym samym do istniejącego od początku kwietnia pakietu Orange Love Mini z Netflix. Oferta dotyczy pakietu Love Standard ze światłowodem, abonamentem komórkowym i telewizją z mnóstwem kanałów TV.

Przez pierwsze 6 miesięcy Orange bierze na siebie koszty subskrypcji w Netfliksie – pakiet Orange Love Standard z Netflix kosztuje 109,99 zł/mies., a od 7 miesiąca – 152,99 zł/mies. (z rabatami). 

Ceny dotyczą pakietu ze światłowodem do 300 Mb/s, z umową na 24 miesiące (aktywacja 49,99 zł jednorazowo, dopłata do światłowodu w budynkach o typie zabudowy jednorodzinnej: 20 zł/mies.). 

Netflix w Orange Love Standard

W całym okresie umowy klient będzie również ponosił opłaty za wypożyczenie modemu i dekodera – po 3,99 zł miesięcznie. Plan Netflix można zmienić w dowolnym momencie na wyższy, dopłacając jedynie różnicę ceny między planami. Oferta jest dostępna tylko dla klientów indywidualnych.

Każdy klient kupujący Orange Love Standard z Netflix otrzyma również bonusową paczkę 300 GB na 3 miesiące (w abonamencie komórkowym).

Zobacz: Atak na klientów Orange. Grożą zablokowaniem karty SIM
Zobacz: Orange Flex z niespodziankami na wakacje. Prezenty za rebusy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Shutterstock