DAJ CYNK

Orange rozdaje kolejne darmowe gigabajty. Sprawdź, czy skorzystasz

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange rozdaje kolejne darmowe gigabajty. Sprawdź, czy skorzystasz

Z okazji pierwszej środy miesiąca Orange przygotował prezent dla użytkowników pomarańczowej oferty na kartę. Na skorzystanie jest cały miesiąc.

Dziś (1 lutego 2023 roku) jest pierwsza środa miesiąca. Z tej okazji Orange przygotował prezent dla użytkowników pomarańczowej oferty na kartę. Mogą z niej skorzystać posiadacze taryf Orange YES, Orange POP i Orange Free na kartę. W lutowej promocji mogą oni otrzymać darmową paczkę internetową zawierającą 10 GB danych do wykorzystania w kraju przez 10 pełnych dni. W roamingu w Strefie 1 (Unia Europejska) udostępniana jest paczka o wielkości 1,41 GB.

Jak odebrać prezent?

Bonus można odebrać w aplikacji Mój Orange lub na orange.pl w zakładce "Dla Ciebie" lub "Pakiety i Usługi". Dla danego numeru MSISDN z promocji można skorzystać tylko raz. Paczka dodatkowych gigabajtów zostanie uruchomiona w ciągu 24 godzin od momentu aktywacji i będzie aktywna przez 10 pełnych dni do godziny 23:59:59.

Orange prezent na kartę baner

Warunkiem włączenia promocji "Darmowa usługa Elastyczny Pakiet Internetowy 10GB" jest pozostawanie numeru użytkownika w okresie aktywnym dla połączeń wychodzących. Oferta jest dostępna od 1 do 28 lutego 2023 roku. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie.

Zobacz: Orange na kartę. Idą zmiany, zapłacisz więcej, ale też coś zyskasz
Zobacz: Orange czyści magazyny z Galaxy S22 Ultra. To okazja na tańsze zakupy

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń / Telepolis.pl, Orange

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu