DAJ CYNK

Orange Flex szuka ambasadorów: zostań Flex Hero

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Orange Flex ambasadorzy Flex Hero

Orange Polska poszukuje ambasadorów wśród użytkowników oferty Flex, którzy lubią i cenią tę aplikację. Zadaniem Flex Hero będzie dzielenie się swoimi opiniami w mediach społecznościowych. Na wybrańców czekają atrakcyjne nagrody i inne niespodzianki.

Flex Hero to program ambasadorski, który umożliwia wybranym użytkownikom dzielenie się rekomendacjami w zamian za pakiet benefitów. Nie trzeba być influencerem, bo Flex Hero może zostać każdy, kto jest fanem Orange Flex i aktywnie z niego korzysta. Pomarańczowy operator szuka ambasadorów, którzy czują się swobodnie tworząc treści w Internecie i chcieliby zostać liderami opinii w grupie swoich znajomych.

Zobacz: Orange Flex: nowe serwisy w Video Pass
Zobacz: Orange Flex: „Polecaj i zarabiaj” w nowej odsłonie. Można dostać 70 zł za osobę

Zadaniem Flex Hero będzie aktywne polecanie Flexa w social mediach i innych kanałach, typu blogi czy YouTube, poprzez publikowanie postów, zdjęć i wideo mówiących o Flexie. Każdy z ambasadorów zostanie nagrodzony za kreatywność oraz poświęcony czas. Flex Hero otrzyma w prezencie subskrypcję najwyższego Planu w Orange Flex na 6 miesięcy oraz niezbędnik ambasadora z gadżetami od Flexa. Oprócz tego, polecający aplikację zarobi 70 zł za każde skuteczne zachęcenie do aktywacji numeru w Orange Flex.

Jak zostać Flex Hero?

Aby zostać Flex Hero, trzeba wykonać tylko 3 kroki:

  • wejść na stronę flexhero.pl i wypełnić krótki formularz,
  • nagrać 15-sekundowe wideo, z odpowiedzią na pytanie konkursowe,
  • uzbroić się w cierpliwość i czekać na wiadomość od Orange Flex.

Rekrutacja do Flex Hero potrwa od 11 marca do 11 kwietnia 2021 roku. Więcej informacji można znaleźć w regulaminie akcji.

Zobacz: W styczniu w Orange te smartfony sprzedawały się najlepiej
Zobacz: Orange w 2020 roku: rekordowe transfery danych

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu