DAJ CYNK

Orange Flex: „Polecaj i zarabiaj” w nowej odsłonie. Można dostać 70 zł za osobę

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Orange startuje z nową edycją programu „Polecaj i zarabiaj” w Orange Flex. Za skuteczne polecenie można otrzymać 70 zł, a osoba, która dołączy do Flexa, dostanie 30 zł. 

„Polecaj i zarabiaj” to program polecający skierowany do użytkowników Orange Flex. Orange otwiera go w nowej odsłonie. Zasady są proste: wystarczy zachęcić swoich znajomych, żeby skorzystali z Orange Flex. Teraz za każde polecenie, które zakończy się sukcesem (czyli osoba z polecenia aktywuje ofertę oraz będzie z niej korzystać ponad miesiąc) otrzymać można 70 zł. Osoba, która dołączy do Flexa, dostanie 30 zł. Program startuje dziś.

Zobacz: Więcej urządzeń obsługujących eSIM w Orange Flex. iPady i zegarki Galaxy Watch

Użytkownicy Flexa mogą zapoznać się ze szczegółami programu po zaktualizowaniu aplikacji do najnowszej wersji. W nowej wersji regulaminu zmieniły się nie tylko kwoty (było po 50 zł dla obu stron, polecającego i poleconego), ale zniknęło również ograniczenie, że można otrzymać premię za maksymalnie 10 polecanych osób. Teraz żadnego limitu nie ma.

Jak zapewnia Orange, program „polecaj i zarabiaj” cieszy się wśród użytkowników Flexa dużym zainteresowaniem. Blisko 10% użytkowników Flex aktywnie poleca tę aplikację. Średnio z polecenia 1 użytkownika, 2 polecenia zakończone są sukcesem i aktywacją Orange Flex. Najwięcej osób, które przyszły do Flex z polecenia zdecydowało się przenieść do nas swój numer z innej sieci.

Zobacz: Orange VOD – w promocji filmy za 1 zł. Jesienna odsłona akcji

Specjalna niespodzianka

70 zł nie jest jedynym bonusem za polecanie. Operator obiecuje także specjalną niespodziankę. Po zaproszeniu 5 osób można odebrać paczkę 500 GB (ważną przez 180 dni), a za kolejne 5 poleceń kolejne 500 GB. W sumie można otrzymać w prezencie aż 1 TB danych.

Zobacz: Aplikacja Orange Flex teraz także po ukraińsku
Zobacz: Orange Flex dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange Polska

Przewiń w dół do następnego wpisu