DAJ CYNK

Orange: nowy prezent w aplikacji. Idealny na majówkę

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Nadeszła kolejna środa, a wraz z nią nowa okazja dla użytkowników sieci Orange. Tym razem operator proponuje coś, co może się bardzo przydać podczas majówki.

Kończy się kwiecień, a przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzach wielu Polaków – majówka. Żeby jednak bezpiecznie dojechać na działkę czy do domku letniskowego, warto zaopatrzyć się w dobrą nawigację, która pozwoli ominąć korki i uniknąć zdarzeń na trasie. 

W kolejnej odsłonie cośrodowej akcji dla użytkowników aplikacji „Mój Orange” czeka darmowa Nawigację Orange. Z aplikacji i usługi można bezpłatnie korzystać dwa miesiące, więc przyda się także podczas kolejnych wyjazdów w kolejnym miesiącu.

Darmową Nawigację Orange można odebrać w aplikacji „Mój Orange”, w zakładce „Dla Ciebie” od dziś do przyszłego wtorku 2 maja 2023 r. Bonus przeznaczony jest do abonamentowych klientów Orange. Część z nich może jednak zobaczyć w aplikacji inny prezent – 5 GB internetu na pocieszenie.

Przez promocyjne dwa miesiące koszt korzystania z usługi wyniesie 0 zł, ale trzeba do tego doliczyć zużycie pakietu internetowego, bo nawigacja korzysta z danych on-line. Po okresie promocji będzie naliczana miesięczna opłata 12,99 zł. Kto nie chce tyle płacić, powinien w odpowiednim czasie wyłączyć usługę.

Nawigacja Orange to operatorska wersja NaviExperta. Usługa kusi aktualizowanymi na bieżąco mapami, które uzupełniane są przez przekazywane na żywo informacje o sytuacji na drogach – korkach, remontach, objazdach, fotoradarach, patrolach policji itd. Nawigacja  bierze pod uwagę te czynniki i wskazuje kierowcy, jaką trasa najlepiej jechać, by uniknąć utrudnień w podróży. Wskazówki dotyczące optymalnej trasy podawane są także w trakcie jazdy, wraz ze zmieniającą się sytuacją drogową. 

Zobacz: Orange straszy nową opłatą. Wyjaśniamy
Zobacz: Orange Polska stracił setki tysięcy kart SIM. Oto wyniki za 1 kwartał 2023

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl, Mockuper.net, Orange

Źródło tekstu: wł.