DAJ CYNK

Orange daje gigabajty. Bonus w ofertach na kartę

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Środy to dobry dzień dla użytkowników Orange. Najlepsze są pierwsze środy miesiąca, bo wtedy rozdawane tego dnia prezenty trafiają też do użytkowników ofert na kartę. Co operator przygotował dla nich w czerwcu?

Poza cośrodową akcją dla abonentów Orange prowadzi cykliczną, comiesięczną akcję „Prezent na kartę”, która skierowana jest dla klientów korzystających z ofert pre-paid. Zgodnie z zasadami bonusy dla karciarzy rozdawane są w pierwszą środę miesiąca.

Z tej okazji w czerwcu Orange przygotował dla klientów pakiet 20 GB na 20 dni. Można go odebrać w aplikacji Mój Orange lub logując się na swoje konto internetowe Orange – wchodząc do zakładki Pakiety i Usługi. 

Bonus jest bezpłatny, nie ma SMS-ów aktywujących, a każdy może skorzystać z niego tylko raz. Oferta jest przeznaczona dla użytkowników taryf Orange YES, Orange POP, Orange Free na kartę oraz Zawsze bez limitu. Warunkiem włączenia i korzystania z promocji jest pozostawanie numeru w okresie aktywnym, czyli musi być możliwość wykonywania połączeń wychodzących.

Nowa akcja „Prezent na kartę” trwa do 30 czerwca. Do tego czasu można aktywować swoje 20 GB.

Regulamin dostępny jest tutaj

Orange zapowiada na blogu, że w najbliższych dniach mogą się pojawić się również promocje dla klientów abonamentowych, a także na elektronikę i urządzenia dostępne w ofercie bez umowy.

Zobacz: Orange: prezent na długi weekend. Odbierzesz go w aplikacji
Zobacz: W Orange rusza Zielony Tydzień. To aż 10 dni specjalnych promocji

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Telepolis.pl

Źródło tekstu: Blog Orange Polska