DAJ CYNK

W Orange rusza Zielony Tydzień. To aż 10 dni specjalnych promocji

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

W Orange rusza Zielony Tydzień. To aż 10 dni specjalnych promocji

Orange Polska zachęca do świadomego korzystania z technologii, nie zapominając przy tym o środowisku. Właśnie ruszył Zielony Tydzień, który tym razem oznacza aż 10 dni specjalnych promocji w ponad 600 pomarańczowych salonach.

Orange ruszył z Zielonym Tygodniem, który tym razem potrwa od 5 do 14 czerwca 2023 roku, czyli aż 10 dni. Z tej okazji w ponad 600 salonach pomarańczowego operatora będzie można skorzystać ze specjalnie na tę okazję przygotowanych promocji. Warto w tych dniach również przejrzeć szuflady i pozbyć się starych, nieużywanych już smartfonów. W każdym salonie Orange Polska można skorzystać z oferty wyceny i odkupu takich urządzeń. W ramach akcji, po sprawdzeniu i wycenieniu, można zyskać od 20 do nawet kilkuset złotych na kolejne zakupy u operatora.

Zobacz: Orange otwiera nowe Pracownie. Skorzystasz z nich w 20 miejscowościach
Zobacz: Orange na kartę: za darmo bezlimity i ważne zmiany w ofercie

Tańsze smartfony i akcesoria

Uzyskane z odsprzedaży starego smartfonu można przeznaczyć na przykład na zakup kolejnego urządzenia – najlepiej z oferty telefonów z odnowy, którą Orange Polska stale poszerza. W Zielonym Tygodniu klienci, którzy zdecydują się na taki smartfon, mogą kupić je w obniżonej cenie.

Przy wyborze urządzeń marek Oppo lub Xiaomi, dostępne będą dodatkowe bony obniżające cenę nawet bardziej. Ta oferta promocyjna obowiązuje przy zakupie smartfonu bez umowy, łączy się też z ofertami na usługi pomarańczowego operatora. Mogą z niej skorzystać obecni i nowi klienci Orange Polska. Wszystkie smartfony w ofercie Orange Polska, w tym urządzenia odnowione, posiadają funkcję VoLTE, pozwalającą nawiązywać połączenia korzystając z technologii 4G LTE.

Każdy smartfon warto zaopatrzyć w akcesoria pomagające przedłużyć jego sprawne i bezproblemowe funkcjonowanie. Teraz można to zrobić z dodatkowym, przekraczającym nawet 40%, rabatem. W ofercie są na przykład ochronne obudowy wykonane z materiałów z recyklingu lub biodegradowalnych czy energooszczędne ładowarki.

Orange zielone akcesoria

Zadbaj o smartfon i włącz ochronę

A jeśli jednak przydarzy się smartfonowy wypadek, pomoże ubezpieczenie – Ochrona Smartfona. Do 14 czerwca przy zakupie Samsunga S22 5G 128 5G lub dowolnej wersji iPhone’a 14 Plus 5G pierwsze 6 rat za tę usługę Orange bierze na siebie.

Usługa serwisowania urządzeń obejmuje naprawę wszystkich uszkodzeń mechanicznych oraz usunięcie skutków zalania wodą z zachowaniem gwarancji producenta, pokrycie wszystkich kosztów jednej naprawy rocznie lub wymianę urządzenia na nowe, a także bezpłatny odbiór uszkodzonego urządzenia i zwrot po naprawie.

Orange zaprasza do Zielonego Salonu

6 czerwca w godzinach od 10:30 do 14:30 warto się udać do Zielonego Salonu w Miasteczku Orange przy Alejach Jerozolimskich 160 w Warszawie. Będzie okazja, aby poznać dostawców operatora i dowiedzieć się więcej o ich produktach. Eksperci Formobile Solutions opowiedzą o procesie odnawiania telefonów, a Big Ben o akcesoriach lepszych dla środowiska. Specjalista DigitalCare zapewni bezpłatną diagnostykę telefonu. Z kolei na ciekawych ofert modemów, dekoderów i routerów będzie czekał przedstawiciel firmy Sagemcom.

Zobacz: Play zrobił porządki w ofercie. Z tego już nie skorzystasz
Zobacz: W T-Mobile na kartę z Ukrainą możesz rozmawiać bez końca

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Lech Okoń / Telepolis.pl, Orange

Źródło tekstu: Orange