DAJ CYNK

Orange daje 3 GB Internetu po meczu z Albanią

Michał Świech

Taryfy, promocje, usługi

Polska Albania darmowy Internet Orange

Piłkarze naszej reprezentacji znowu wygrali. Tym razem Orange w ramach świętowania daje swoim użytkownikom 3 GB Internetu.

Kilka dni temu nasi piłkarze pokonali San Marino, teraz nadszedł czas na zwycięstwo nad Albanią. Mecz był bardzo emocjonujący, ale niestety albańscy kibice pokazali się z najgorszej strony. Kolejny mecz to też kolejna darmowa paczka Internetu w Orange. Tym razem użytkownicy pomarańczowej sieci dostaną 3 GB danych. Promocja skierowana jest do klientów głosowych usług mobilnych operatora, zarówno w ofercie abonamentowej, jak i na kartę, a także do użytkowników Orange Flex.

W celu skorzystania z oferty wystarczy wysłać SMS o treści FAIRPLAY pod numer 233. Opłata za SMS jest zgodna z taryfą, z jakiej korzysta abonent, maksymalnie może ona sięgnąć 25 groszy. Użytkownicy Orange Flex powinni z kolei wpisać FAIRPLAYw zakładce kody promocyjne.

Pakiet należy aktywować do jutra o 23:13. Jednocześnie Orange zastrzega, że pakiet danych zostanie włączony w ciągu maksymalnie 24 godzin od przyjęcia zlecenia aktywacji. O włączeniu pakietu zostaniemy powiadomieni SMS-em. Promocyjne gigabajty są ważne 3 dni od daty aktywacji, obowiązują tylko na terenie Polski.

Zobacz: Orange: te smartfony Samsung i Xiaomi sprzedawały się najlepiej w 3Q2021
Zobacz: RFBenchmark: T-Mobile i Orange na prowadzeniu w rankingu internetu (wrzesień 2021)

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: orange

Źródło tekstu: Orange, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu