DAJ CYNK

Nowy program nagród i benefitów dla kierowców Uber Pro

HTur

Taryfy, promocje, usługi

Uber uruchamia specjalny program Uber Pro. Zapewnia on takie rozwiązania, jak dodatkowe ubezpieczenie medyczne, kursy językowe czy zniżki na paliwo.

Uber w ramach Uber Pro docenia i nagradza zaangażowanie kierowców w jakość świadczonych usług. Kierowcy, którzy do niego przystąpią, zyskają dostęp do benefitów, obejmujących między innymi specjalny rabat na utrzymanie samochodu (w tym naprawy oraz wizyty na myjni) w Norauto, oraz rabat na paliwo na stacjach BP. Na tym nie koniec - kierowcy w Uber Pro mogą również liczyć na szybszą pomoc ze strony Działu Wsparcia, otrzymać priorytetowy dostęp do przejazdów z lotnisk czy odblokować dodatkową funkcję, pozwalającą na sprawdzenie długości i kierunku przejazdu, przed zaakceptowaniem zamówienia.

Ponadto można dzięki Uber Pro korzystać z kursów językowych na platformie LinguaNova, płacąc minimalne czesne w wysokości 55 zł/rocznie oraz uzyskać częściowy zwrot kosztów za korzystanie z siłowni w ramach aplikacji Gymsteer. A dzięki współpracy z grupą Luxmed, kierowcy posiadający określone statusy Uber Pro, będą mogli skorzystać z promocyjnego pakietu medycznego w obiektach w całej Polsce. Wraz z nowymi pakietem benefitów w ramach Uber Pro, ochroną AXA na terenie Polski będą objęci także wszyscy kierowcy ze statusem Diamond.

Zobacz także: Zakupy z Żabki przywiezie nam Uber Eats

Uber Pro składa się z czterech poziomów: Blue, Gold, Platinum, Diamond. Na start każdy chętny otrzyma status Blue. Następnie można awansować, zbierając punkty za każdy wykonany przejazd - jeden punkt za zwykły, trzy za kurs zrealizowany w godzinach szczytu. Aby z Blue przejść na Gold, potrzeba zebrać odpowiednią liczbę punktów, posiadać oceny na poziomie co najmniej 4,85 oraz niski wskaźnik anulowania rezerwacji.

Jak wyjaśnia ideę wprowadzenia nowego programu Michał Konowrocki, Dyrektor Zarządzający Uber Polska:

Po trudnym okresie zamrożenia gospodarki, cieszymy się z rosnącej liczby przejazdów realizowanych za pośrednictwem Uber. Tym bardziej ważne jest dla nas, aby kierowcy, którzy korzystają z platformy, czuli się docenieni i dostrzegali dodatkowe korzyści. Dzięki Uber Pro chcemy zapewnić im dodatkowe korzyści, jak zniżki na paliwo i konserwację samochodu, dostęp do unikalnych funkcji w aplikacji oraz ubezpieczenie medyczne, tak ważne w dzisiejszych czasach.

 

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Uber

Źródło tekstu: Uber

Przewiń w dół do następnego wpisu