DAJ CYNK

Nowe oferty Plush Internet

20.06.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14099

Ważne 12

7

20 czerwca startuje nowa oferta Plush Internet, a w nim nawet 100 GB za 25 zł.



20 czerwca startuje nowa oferta Plush Internet, a w nim nawet 100 GB za 25 zł.

Nowy Plush Internet to dwie opcje do wyboru - 20 GB za 25 zł i 40 GB za 30 zł. Pakiet rośnie wraz ze stażem i po 12 miesiącach można mieć 100 GB za 25 zł lub 120 GB za 30 zł.



Umowy są zawierane na czas niekreślony i dodatkowo istnieje możliwość zawieszenia abonamentu na okres jednego miesiąca. Będzie można to zrobić za pomocą SMS-a.

Źródło tekstu: Plush; wł

Komentarze
Zaloguj się
80. ~Dawido
0

2018-07-03 15:17:12

Ja tam jestem zadowolony ze swojego abonamentu z Virgin Mobile, 39 zł 30GB mi wystarcza a internet mam mega szybki. Dodam, że mieszkam w dziurze i tam z zasięgiem jest kiepsko, ale nie z Virgin.

Odpowiedz

79. ~
0

2018-06-29 14:18:43

71, Napisz skarge na salon, że odmówiono ci przeniesienia numeru do karty, spisz imie i nazwisko konsula albo konsulki, adres salonu i opisz sytuacje, możesz to zgłosoć mailowwwwo na bok sieci która tak cie potraktowała

Odpowiedz

78. ~
0

2018-06-26 13:27:05

A jaki lejek po GB ?

Odpowiedz

77. ~Zegarek SB
0

2018-06-26 10:42:30

co z okolicami Brzostowca woj. mazowieckie dziura zasięgu jak ta lala ... lider nie ma nawet 2G na zewnątrz budynku...

Odpowiedz

76. ~
0

2018-06-25 23:22:29

Za 25 złotych w Orange jest 40 GB (15 GB bonus +25 z pakietów). Zostaje w Orange :).

Odpowiedz

75. ~kla
0

2018-06-25 13:22:22

SM popsuli to choć tu się odbije :D

Odpowiedz

74. ~TypB
0

2018-06-24 11:19:18

Plus najwyraźniej chce nakłonić karciarzy do abo. Efekt będzie taki że stracą ponownie klientów. Taki lajf. Oni się chyba nigdy nie nauczą.

Odpowiedz

73. ~witia
0

2018-06-21 19:23:03

@72. co try bredzisz chłys tku / to niby jak ci włącza fakt na karcie t mobile czy orange po przeniesieniu ?

Odpowiedz

72. ~
0

2018-06-21 18:44:29

do 71 - nie jestem pewien, ale chyba na przenoszenie numeru nie musi być starter Fakt (ani RB), bo to karta bez numeru

Odpowiedz

71. ~
0

2018-06-21 13:47:13

70) znalezienie salonu play, który przeniesie do fakt mobile graniczy w moim regionie z cudem. Twierdzą, że nie mają starterów i nie przeniosą.

Odpowiedz

70. ~faktymi
0

2018-06-21 12:47:00

69) no...tak to mozesz nie dostac bonusu. trzeba przeniesc numer do fakt mobile z kazdej innej sieci ale nie z play. przynajmniej ja tak robie

Odpowiedz

69. ~
0

2018-06-21 12:40:35

68, przeniosłem już tak numer i myślałem, że więcej razy bonusu nie dostanę.Wiem, że przenosiłem do Play, bo nie mogłem znaleźć salonu Play i po przeniesieniu numeru od razu migrowałem do fakt i odpalałem promocję. Rozumiem, że nadal tak to działa?

Odpowiedz

68. ~faktymi
0

2018-06-21 12:23:56

67) no tak , musisz przecież odwiedzic salon play i przeniesc numer z innej sieci do fakt mobile. startery fakt maja w play. oczywiscie nie nadaje sie to na głowny internet do domu bo szybko schodzi taki net. ale mi na laptopie gdzie w zasadzie przegladam strony to te 60 gb starcza bywa i na trzy miesiace. za ...5 zł

Odpowiedz

67. ~
0

2018-06-21 11:52:27

@66, przenosisz do Play i dalej do fakt kodem czy szukasz salonu ze starterami fakt?

Odpowiedz