DAJ CYNK

Nowa oferta Neostrady w zderegulowanych gminach

17.10.2014

Dodane przez: SirmarK

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 14674

Ważne 12

14

Orange wprowadza nową ofertę internetową dla klientów indywidualnych, dostępną na terenie 76 gmin, wyłączonych uwolnionych z ograniczeń regulacyjnych.

Orange wprowadza nową ofertę internetową dla klientów indywidualnych, dostępną na terenie 76 gmin, wyłączonych uwolnionych z ograniczeń regulacyjnych.

Oferta jest dostępna w salonach i sklepie internetowym Orange po podaniu kodu pocztowego. W ramach tzw. geopromocji operator proponuje jedną, niższą opłatę abonamentową - 39,90 zł miesięcznie. Dotyczy ona wszystkich opcji prędkości Neostrady (do 10, 20 i 80 Mb/s) przy umowie na 24 miesiące dla osób posiadających już numer stacjonarny. Obniżona została także cena pakietów usług. FunPack, czyli Neostrada z telewizją i telefonem jest dostępna za 59,90 zł miesięcznie. Dodatkowo użytkownicy korzystający z abonamentowych usług mobilnych Orange - przy zakupie FunPacka - mogą otrzymać, co najmniej 25 zł rabatu w ramach oferty Orange Open.

Jeżeli zainteresowana osoba nie posiada numeru stacjonarnego będzie musiała ponieść opłatę za utrzymanie łącza w wysokości 29,24 zł miesięcznie.

Listę gmin na terenie, których dostępna jest geopromocja dostępna jest w załączonym pliku. Są to m.in.: Warszawa, Wrocław, Katowice, Lublin, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Płock, Zielona Góra, Lubin, Legnica, Szczecin, Sopot i Gdynia.

Zobacz: lista gmin

Źródło tekstu: Orange, wł

Tagi: orange
Komentarze
Zaloguj się
117. wlo
0

2014-11-22 13:36:13

116 Viola - w tym? 49 zł za całość?

Odpowiedz

115. ~MK
0

2014-11-20 23:16:13

Właśnie próbuję przedłużyć Neostradę w Lublinie, w geopromocji, on-line - nie ma takiej opcji. Można tylko zamówić nową. Gdy wybieram przedłużenie nie ma geopromocji.

Odpowiedz

114. ~Feliks
0

2014-10-25 15:08:37

113, Tez się zgadzam, ze nieproporcjonalne są wartości. Niskie ceny i wysoka jakość, to dzisiaj charakteryzuje Orange. Konkurencja jakby spala i nic nie robi z tym.

Odpowiedz

113. ~Kamil
0

2014-10-25 13:58:15

tkubon- zgadzam się całkowicie,orange ma ceny nie proporcjonalne do jakości świadczonych usług...

Odpowiedz

112. ~lukesky
0

2014-10-23 14:45:28

Witam, osoby z województwa lubelskiego, z gmin Lublin, Świdnik oraz Łęczna, mogą uzyskać obniżony koszt usługi Neostrada JUŻ TERAZ!Wystarczy informacja o chęci zawarcia takiej usługi na email lukesky@poczta.onet.pl i podaniu numeru telefonu kontaktowego. Opłata za utrzymanie łącza do się Jeszcze bardziej obniżyc :)pozdrawiam

Odpowiedz

111. ~
-1

2014-10-21 13:19:37

ale dobrze działa nam ta Neo miód malina! :)

Odpowiedz

110. ~
-1

2014-10-21 13:19:07

@109 to fajnie ciesze się!

Odpowiedz

109. ~
-1

2014-10-21 13:18:41

@108. nie wiem widocznie mamy ta samą Neostradę od Orange :)

Odpowiedz

108. ~
-1

2014-10-21 13:18:10

@107 ale ty piszesz z tego samego IP co ja ! jak to możliwe?

Odpowiedz

107. ~
-1

2014-10-21 13:17:33

@106 ani trochę!

Odpowiedz

106. ~
-1

2014-10-21 13:17:11

@105 - nie przesadzasz?

Odpowiedz

105. ~Tomasz K.
-1

2014-10-21 13:16:34

lubie orange i zawsze będę z nimi. nie dam zarobić niemcom z netii!

Odpowiedz

104. ~OMG!
1

2014-10-21 13:15:31

OMG! net do 10 M za 39 zł brutto! jak im sie to opłaca?

Odpowiedz

103. ~hipnotyzująca promocja
-1

2014-10-21 13:14:45

wypas ta oferta, Neostrada 80 mega w smiesznej cenie. a za łacze zawiesdzone i tak trzeba płacić i tak. Droops Netii w tym wypadku nie jest opłacalny. poza tym droops to tylko 20 mega a jak mam mozliwości na 80 to byłbym idiotą gdybym nie wziął Neo w tej cenie.

Odpowiedz