DAJ CYNK

[Aktualizacja] Next Mobile umożliwia tworzenie własnych, spersonalizowanych sieci komórkowych

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 9217

Firma Next Mobile zaprasza do przetestowania własnej sieci komórkowej, którą może spełnić wszystkie nasze oczekiwania. Partnerem technologicznym jest tu Plus, udostępniający swoją infrastrukturę.

Proces tworzenia spersonalizowanej sieci komórkowej jest bardzo prosty - przynajmniej tak informuje strona internetowa firmy Next Mobile (nextmobile.pl). Wystarczy ustalić nazwę sieci i (ewentualnie) wybrać grafikę na karcie SIM. Całą resztą zajmie się Next Mobile, dając pełną obsługę procesu zakładania sieci od strony technicznej, integracyjnej i systemowej. Firma zajmie się zgłoszeniami do urzędów, pozyskaniem numeracji, opracowaniem cenników, regulaminów i innych dokumentów dla abonentów naszej sieci, a także przeprowadzi proces sprzedaży oraz zajmie się pełną obsługą posprzedażową naszych klientów za pomocą infolinii i eBok, pomagając na przykład w rozwiązywaniu problemów technicznych, przy aktywacji karty SIM. Oczywiście to my decydujemy, jaką ofertę zaproponujemy naszym klientom.

Co daje posiadanie własnej sieci komórkowej? Poza promocją marki stanowi także wsparcie sprzedaży. Jest to doskonałe narzędzie komunikacji zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej. To także doskonała możliwość prowadzenia różnokierunkowych działań konsumencko – lojalnościowych, jak i tych z szeroko rozumianego marketingu i PRu - informuje Next Mobile.

Na razie bez odpowiedzi pozostaje pytanie, ile to wszystko kosztuje. Wysłaliśmy w tej sprawie pytanie do przedstawiciela firmy Next Mobile. Gdy uzyskamy odpowiedź, podzielimy się nią z naszymi Czytelnikami.

Sieć komórkowa, którą zbudujemy przy współpracy z Next Mobile, korzysta z zasięgu sieci Plus.

Zobacz: Październikowe pomiary Internetu mobilnego serwisu RFBenchmark. T-Mobile znowu jest liderem
Zobacz: T-Mobile nie może się doczekać wdrożenia 5G i zaprasza na ceremonię związaną z siecią nowej generacji

Aktualizacja:

W końcu doczekaliśmy się odpowiedzi na zadane przez nas pytanie w sprawie ceny. Ta zależy od liczby zamawianych kart SIM oraz ewentualnie od sposobu ich obrandowania. Przy zamówieniu 1000 sztuk kart SIM, każda z nich będzie kosztowała od 10 zł.

Z perspektywy naszego Klienta sieć komórkowa staje się pod kątem technicznym i operacyjnym bezobsługowa, nie ma kosztów stałych, związanych z działaniem sieci komórkowej, dzielimy się częścią przychodu z naszym Partnerem.

Firma Next Mobile przygotowała też niespodziankę dla naszych Czytelników. Jeśli ktoś podpisze z nimi umowę przedwstępną do 31 grudnia bieżącego roku, otrzyma 30% zniżki z hasłem "Telepolis", przy zamówieniu 1000 kart z ceną 10 zł/szt.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Next Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu