DAJ CYNK

NetiaNext wspiera osoby, które muszą pracować zdalnie

msnet

Taryfy, promocje, usługi

Netia NetiaNext pakiet zdalny pracownik

Netia stworzyła zestawy zaawansowanych usług ICT z linii NetiaNext oraz dzierżawy kompleksowo wyposażonych stanowisk komputerowych ze wsparciem IT pod nazwą Zdalny pracownik. Wszystko w celu pomocy w zapewnieniu efektywnej i bezpiecznej pracy zdalnej.

– Z naszych obserwacji wynika, że wiele firm, pomimo bardzo trudnej sytuacji epidemicznej, broni się przez umożliwieniem pracownikom pracy zdalnej, z powodu obaw o bezpieczeństwo danych oraz braku odpowiednich narzędzi komunikacyjnych i zasobów, które mogłyby wspierać pracujących zdalne. Problem ten dotyczy zwłaszcza podmiotów średniej wielkości, których skala działania nie uzasadnia budowania własnych, rozbudowanych struktur IT. Właśnie z myślą o takich organizacjach opracowaliśmy nowe promocyjne pakiety „Zdalny pracownik”.

– powiedział Rafał Bakalarz, Dyrektor Sprzedaży B2B ds. ICT w Netii

Zobacz: Netia Automation - nowa usługa dla biznesu
Zobacz: Netia ma nową ofertę mobilną: dotychczasowi klienci operatora zapłacą mniej

W zestawach promocyjnych „Zdalny pracownik” dostępne są 4 elastyczne pakiety zaawansowanych usług ICT z linii NetiaNext oraz dzierżawa sprzętu komputerowego wraz ze wsparciem technicznym, w cenach obniżonych nawet o kilkadziesiąt procent. Bazowym i obligatoryjnym elementem jest pakiet „Praca zdalna”, który obejmuje dzierżawę laptopów marki Dell, nielimitowane połączenia i bezpieczną, opartą na chmurze operatora, komunikację zintegrowaną, dostępną na dowolnym urządzeniu i z dowolnego miejsca (Netia Unified Communications). Pracę zdalną nieprzerwanie (w trybie 24/7/365) wspierają specjaliści IT, zapewniający fachową i nielimitowaną obsługę systemów informatycznych na komputerach pracowników, przy stałym, w pełni przewidywalnym i niskim abonamencie miesięcznym (Netia IT Support).

Netia praca zdalne

Pakiet bazowy pracy zdalnej można elastycznie rozbudowywać o kolejne nowoczesne usługi komunikacyjne (zebrane w pakiecie „Lepsza komunikacja”), począwszy od profesjonalnego systemu wideokonferencyjnego (Netia Video Anywhere), poprzez kompleksowe rozwiązanie do zarządzania relacjami z klientami (Netia Contact Center), po komunikację bezprzewodową (Netia WIFI) i w pełni zintegrowane z rozwiązaniem Netia UC usługi mobilne (Netia Mobile).

Kolejnym zestawem, wchodzącym w skład promocji, jest „Bezpieczeństwo”, a w nim usługi zapewniające bezpieczeństwo danych przesyłanych wewnątrz organizacji (Netia Managed UTM, Netia Data Safe), chroniące zasoby poszczególnych organizacji przed zagrożeniami płynącymi z Internetu (Netia DNS Shield). Jest tu też usługa automatycznego backupu w chmurze (Netia Data Protection).

Netia lepsza komunikacja

Do oferty bazowej, zawierającej między innymi komputery przenośne wraz z obsługą zdalną, dołączyć można pakiet „Niezawodny sprzęt” z ofertą dzierżawy na atrakcyjnych warunkach monitorów firmy Dell oraz sprzętu audio-wideo firmy Logitech.

Więcej informacji można znaleźć pod tym adresem.

Zobacz: Orange obniża ceny kilku smartfonów. Można zaoszczędzić nawet 290 zł
Zobacz: Happy Fridays w T-Mobile: do zdobycia kupon 100 zł na smartfony

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu