DAJ CYNK

Netia ma nową ofertę mobilną: dotychczasowi klienci operatora zapłacą mniej

Marian Szutiak

Taryfy, promocje, usługi

Netia nowa oferta mobilna

Netia wprowadziła po cichu nową ofertę mobilną z trzema abonentami do wyboru. Osoby, które już korzystają z usług Netii, mogą skorzystać z niższych cen niż nowi klienci operatora, a osoby przenoszące numer do Netii dostaną trzy miesiące abonamentu za zero złotych.

W nowej ofercie mobilnej Netii znalazły się trzy plany taryfowe: Netia Standard, Netia Premium i Netia VIP. W każdym z nich abonenci otrzymują nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne w Polsce, a także SMS-y i MMS-y oraz paczkę Internetu o wielkości 2 GB12 GB i 50 GB. W dwóch ostatnich, po zużyciu pakietu danych wciąż można korzystać z Internetu z prędkością obniżoną do 1 Mb/s. Limity transmisji danych w roamingu UE wynoszą 2,25 GB (Standard), 3 GB (Premium) i 6 GB (VIP).

W ofercie jest też opcjonalna usługa Bezpieczny smartfon przez trzy miesiące za 0 zł, a potem 3 zł miesięcznie. Dodatkowo osoby, które zdecydują się przenieść numer do Netii, otrzymają 3 miesiące abonamentu gratis.

Zobacz: Światłowodowy internet od Netii - umowa na 9 miesięcy
Zobacz: Wyniki Netii za 2Q2020: większe przychody i zysk, 155 tys. klientów Netia Mobile

Jeśli chodzi o opłaty, to te są uzależnione od tego, czy jesteśmy nowymi klientami Netii, czy też korzystamy już z oferty tego operatora. Szczegóły zawiera tabela poniżej. Zamieszczone tam ceny abonamentu uwzględniają rabat 5 zł miesięcznie za zgody marketingowe.

Plan taryfowy Netia Standard Netia Premium Netia VIP
Nowi klienci Netii 30 zł 50 zł 75 zł
Obecni klienci Netii 20 zł 25 zł 50 zł
 

Jak możemy przeczytać na stronie netia.pl, prezentowane tam oferta obowiązuje przy zawarciu umowy na czas określony 24 pełnych okresów rozliczeniowych w ramach promocji „Nowa oferta mobilna”, przy jednoczesnym korzystaniu z rabatu za zgody marketingowe. Warunkiem skorzystania z promocji jest jednoczesne zamówienie z usługami mobilnymi dodatkowo płatnej usługi dodatkowej Bezpieczny smartfon. Podana miesięczna opłata dotyczy wyłącznie usługi mobilnej z wyłączonymi usługami dodatkowymi.

Więcej szczegółów dotyczących warunków nowej oferty mobilnej Netii można znaleźć w regulaminie oraz cenniku.

Zobacz: GUS: Rozmawiamy mniej, mamy dość telewizji i niedosyt Internetu
Zobacz: Heyah 01: miesiąc odbijasz się od BOK, miesiąc próbujesz stąd uciec

Ankieta
8%
7%
18%
19%
30%
17%

Wszystkich głosujących: 192

Źródło ankiety: Netia ma nową ofertę mobilną: dotychczasowi klienci operatora zapłacą mniej

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Netia

Przewiń w dół do następnego wpisu