DAJ CYNK

Światłowodowy internet od Netii - umowa na 9 miesięcy

Dodane przez: HTur

Dzisiaj Netia zaprezentowała ofertę dla osób szukających szybkiego, stabilnego internetu. Światłowodowy dostęp z prędkością pobierania do 300 Mb/s kosztuje 50 zł miesięcznie.

Tomasz Dakowski, Dyrektor Generalny Obszaru B2C, członek Zarządu Netii, wyjaśnia, dlaczego wprowadzono nową ofertę:

Po tym co się działo w ciągu kilku ostatnich miesięcy już chyba nikt nie ma wątpliwości, jak ważny w edukacji i pracy zdalnej jest szybki, nielimitowany dostęp do internetu. Aby umożliwić jak największej rzeszy uczniów, studentów i pracowników korzystanie z takiego właśnie dostępu w tych niepewnych czasach, przygotowaliśmy bardzo prostą ofertę z umową na zaledwie 9 miesięcy i cenami jak przy kontrakcie 24-miesięcznym

W ofercie możemy znaleźć onternet do 300 Mb/s z umową na 9 miesięcy kosztujący 50 zł miesięcznie, a dodatkowo pierwszy miesiąc otrzymuje się gratis. W przypadku braku możliwości zaoferowania w danej lokalizacji dostępu do internetu w jednej z technologii światłowodowych, Netia zaproponuje usługę na sieci własnej w technologii xDSL (wariant do 20 lub do 50 Mb/s) w cenie 40 zł miesięcznie - tu również pierwszy miesiąca za darmo.

Zobacz także: Wyniki Netii za 2Q2020: większe przychody i zysk, 155 tys. klientów Netia Mobile

Piotr Szymanowski, Dyrektor Departamentu Strategii Marketingowej B2C w Netii, dodaje:

Spodziewamy się, że bestsellerem będzie światłowodowy dostęp z prędkością pobierania do 300 Mb/s w cenie 50 zł miesięcznie. Wariant do 500 Mb/s kosztuje 60 zł miesięcznie, zaś do 1 Gb/s, to wydatek 70 zł miesięcznie. Coraz więcej osób jest skłonnych zapłacić nieco więcej i kupić wyższe prędkości internetu ze względu na ostatnie doświadczenia i gwarancję jakości, jaką zapewnia łącze światłowodowe

Sprzedaż nowej oferty wspierana będzie kampanią outdoorową w największych aglomeracjach miejskich, a także działaniami performance marketing w internecie. Osoby, które szukają czegoś innego, mogą wybrać usługę internetową wraz z dostępem do serwisu muzycznego TIDAL, co kosztuje od 60 zł miesięcznie. Istnieje możliwość, aby w dowolnym momencie do usługi internetowej dokupić HBO GO za 20 zł miesięcznie.

W każdy przypadku Netia zapewnia (przez 2 miesiące za 0 zł, potem 10 zł miesięcznie) kompleksową usługę cyberbezpieczeństwa (Bezpieczny Internet 2).

 

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu