DAJ CYNK

Magenta 1 - Netflix za darmo w T-Mobile

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 27709

Magenta 1 to pakiet usług dla domu, który debiutuje w ofercie T-Mobile. W każdym planie dostępny jest Internet światłowodowy oraz dostęp do Netflixa, a całość przypomina na pierwszy rzut oka ofertę Orange Love. Na start można uzyskać rabat na zakup telewizora, a klienci biznesowi otrzymają możliwość zakupu smartfonu za pół ceny.

Proste pakiety dla klientów indywidualnych

T-Mobile w swojej nowej ofercie chce stawiać na prostotę. Tak, aby nie przytłaczać klienta zbyt wieloma opcjami abonamentów, w których nie będzie potrafił się odnaleźć.

Opcje dostępne w ramach Magenta 1 będzie można wzbogacić o dwa lub trzy elementy, które będą składały się na cały pakiet: abonament komórkowy, Internet światłowodowy lub mobilny Internet domowy oraz usługi rozrywki. Z kolei pakiety w ramach oferty Magenta 1 klienci mogą rozszerzyć o dekoder, smartfon, większy pakiet Netflix lub wyższą prędkość Internetu światłowodowego.

Zobacz: T-Mobile poprawia zasięg w górach. Nowa stacja bazowa powstała w rejonie schroniska w Dolinie Roztoki

W ramach pakietów rozrywki, obok Netflixa, dostępne są pakiety tematyczne telewizji Ipla. Na czele z ofertą dla miłośników sportu - Superpakietem Sport, w skład którego wchodzą Ipla Sport oraz Ipla Eleven Sports.

Zobacz: Nowy Mix w T-Mobile i 50 proc. więcej Internetu

T-Mobile jest pierwszym polskim operatorem, który zaoferuje dostęp do Netflixa.

    Bardzo cieszymy się z rozpoczętej współpracy z T‑Mobile i udziale w tak innowacyjnej i skrojonej pod potrzeby klienta ofercie Magenta 1. Dzięki specjalnemu przyciskowi Netflix na pilocie polskim konsumentom wystarczy jedno kliknięcie, aby cieszyć się ulubionymi produkcjami Netflix, takimi jak „Stranger Things”, „Dom z papieru”, „Zabójczy rejs”, „Nasza Planeta” i nie tylko.

– powiedział Rene Rummel, Business Development Director w regionie EMEA w firmie Netflix.

Zobacz: T-Mobile ponownie z najlepszą siecią w Polsce. CTO operatora wyjaśnił nam dlaczego

Magenta 1 dla firm

Oferta Magenta 1 Biznes została stworzona z myślą o przedsiębiorcach. Przez maksymalnie 18 miesięcy firmy otrzymają możliwość korzystania z pakietu biurowego Office 365, zdalnego serwisu IT oraz usługi Norton Security Online. Będzie można do nich dołączyć już istniejące usługi, takie jak pakiety księgowości online lub systemy rezerwacji.

Zobacz: Majowe wyniki speedtestu. T-Mobile ma najszybsze LTE, a Inea jest wciąż liderem rankingu łączy stacjonarnych

1000 zł rabatu na telewizor Samsunga, dekoder 4K i smartfony za pół ceny

Dla tych klientów, którzy zdecydują się na pakiet obejmujący usługi mobilne, światłowodowe i rozrywki, T‑Mobile przygotował vouchery zniżkowe w wysokości 1000 zł na zakup dowolnego telewizora Samsunga, dostępnego w sklepie internetowym firmy.

Osobom, które zdecydują się na pakiet Magenta 1 z rozrywką, T-Mobile polecać będzie dekoder KOAN KSTB6077. Oferuje on obsługę treści 4K HDR, dostęp do Netflixa za pomocą wspomnianego jednego przycisku na pilocie, wyszukiwanie głosowe Google'a oraz wbudowany system Chromecast.

Dla pierwszych klientów oferty Magenta 1 ze światłowodem dla firm T-Mobile zaoferuje smartfony Samsung Galaxy S10e lub Galaxy A50 w cenie niższej o 50%.

Zobacz: Majowe wyniki speedtestu. T-Mobile ma najszybsze LTE, a Inea jest wciąż liderem rankingu łączy stacjonarnych
Zobacz: Play zbroi się przed 5G i kupuje operatora sieci światłowodowej
Zobacz: Huawei niezmiennie liderem w budowie sieci 5G

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu