DAJ CYNK

Mobile Vikings: 100 GB lub darmowy miesiąc za krew

Mieszko Zagańczyk

Taryfy, promocje, usługi

Mobile Vikings: 100 GB lub darmowy miesiąc za krew

W ostatnim czasie operatorzy chętnie rozdają solidne paczki gigabajtów. Teraz dołączyła do nich sieć Mobile Vikings. Jej użytkownicy mogą odebrać 100 GB lub darmowy miesiąc na nowym numerze. Warunek? Wystarczy oddać krew.

Mobile Vikings znane jest ze swojego nietypowego podejścia do promocji. Operator, zamiast inwestować w reklamy, angażuje do działania swoich użytkowników. Do tej pory sieć pomagała już walczyć z plagą komarów, rozdając budki dla żywiących się nimi ptaków, oferowała możliwość wymiany skumulowanych na numerach pakietów na gadżety, a nawet pozwalała użytkownikom na przekazywanie uzbieranych GB na akcje charytatywne. Tym razem uwaga Vikingów skupiła się na krwiodawstwie. 

Zobacz: 100 GB na start – taki bonus daje Mobile Vikings

W ramach akcji „Przelej Krew z Vikingami", każda zgłoszona donacja będzie nagradzana bonusem w postaci 100 GB na wybrany numer telefonu lub kodem umożliwiającym zamówienie numeru z darmowym miesiącem w ofercie Perfekt Match z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami i MMS-ami oraz 25 GB internetu za 25 zł.

Ufamy, że nasza społeczność jest na tyle zgrana, że odpowiedziałaby na zachętę do krwiodawstwa i bez dodatkowych bonusów. Jeżeli jednak Vikingowie są gotowi przelewać krew, to chcemy pokazać, że wspieramy takie działania i odpowiednio ich nagrodzić

 – mówi Magdalena Piksa, CEO Mobile Vikings.

Jak odebrać bonus w Mobile Vikings

Aby odebrać nagrodę, należy do 21 sierpnia 2021 oddać krew pełną, płytki krwi lub osocze w lokalnym centrum krwiodawstwa i zgłosić się za pomocą formularza dostępnego na stronie akcji na blogu operatora.

Szczegóły akcji zamieszczone zostały na tej stronie:

  • https://blog.mobilevikings.pl/przelej_krew_z_vikingami

Zobacz: Mobile Vikings dodaje 5 GB do oferty dla obecnych i nowych użytkowników 
Zobacz: Mobile Vikings: nowy internet mobilny na kartę z mocną promocją 50%. Pakiet 250 GB za 30 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Mobile Vikings

Źródło tekstu: Mobile Vikings

Przewiń w dół do następnego wpisu