DAJ CYNK

Happy Fridays w T-Mobile: odbierz voucher 100 zł na telefon w abonamencie

Dodane przez: Mieszko

Happy Fridays w T-Mobile: odbierz voucher 100 zł na telefony w abonamencie

W okresie świątecznym i noworocznym T-Mobile trochę zwolnił tempo swoich promocji i specjalnych okazji, ale najwyraźniej wraca już do wcześniejszej formy. Oto kolejna odsłona cyklu Happy Fridays. Tym razem operator rozdaje vouchery na telefony.

W startującej jutro osłonie Happy Fridays T-Mobile udostępnia voucher zniżkowy o wartości 100 zł na zakup telefonu w abonamencie. Bonus będzie można zdobyć od 8 do 10 stycznia br. w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.

Klienci lubią copiątkowe prezenty

Jak przekonuje operator, cotygodniowe prezenty dostępne w aplikacji „Mój T-Mobile” cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem klientów – w świątecznej odsłonie Happy Fridays magentowi obdarowali klientów dostępem do bezpłatnego, nielimitowanego internetu na 2 tygodnie, z którego skorzystało blisko 700 tys. użytkowników. Z kolei w całym 2020 roku copiątkowe prezenty klienci aktywowali ponad 12,5 miliona razy.

Zobacz: T-Mobile: MultiSIM za 9 zł, najpierw w zegarkach

Nowy rok operator rozpoczyna od voucherów zniżkowych o wartości 100 zł na zakup telefonu w T-Mobile przy wyborze nowego abonamentu. Dla tych, którzy poszukują nowoczesnych smartfonów, może to być okazja do zdobycia wymarzonego sprzętu. Pełna oferta T-Mobile jest dostępna na stronie:

  • https://www.t-mobile.pl/telefony-i-urzadzenia/telefony/cat10019.chtml

Jak aktywować voucher 100 zł?

Bonus o wartości 100 zł dostępny jest dla klientów korzystających z abonamentów (taryfa T, T DATA i Rodzina), użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) oraz na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). 

Voucher będzie można pobrać przez cały weekend – od 8 do 10 stycznia br. w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez wysłanie SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. 

Zobacz: Plus rozbudowuje 5G. W zasięgu ponad 7 mln mieszkańców Polski, 1000 stacji bazowych

W odpowiedzi zwrotnej klienci otrzymają kod uprawniający do zniżkowych zakupów, który będzie ważny do 13 stycznia br. 

Bonus można zrealizować w dowolnym kanale sprzedaży, czyli w sklepie internetowym t-mobile.pl, sklepach stacjonarnych, autoryzowanych punktach sprzedaży lub poprzez infolinię. Każdy użytkownik może skorzystać z tej promocji tylko raz.

Zobacz: Smartokazje w T-Mobile - dobra okazja, aby zadbać o swoje zdrowie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: T-Mobile

Przewiń w dół do następnego wpisu