DAJ CYNK

W T-Mobile święta: nielimitowany internet za darmo na 2 tygodnie

HTur

Taryfy, promocje, usługi

T-Mobile

Jeśli jesteś klientem T-Mobile, operator przygotował dla Ciebie świąteczny prezent - od dziś w aplikacji „Mój T‑Mobile” możesz aktywować nielimitowany internet za darmo na 2 tygodnie.

Jak uzasadnia prezent T-Mobile: "Podobnie jak w zeszłym roku w ramach podziękowań za zaufanie i kolejny wspólny rok udostępniamy naszym klientom możliwość dwutygodniowego korzystania z internetu bez kosztów i bez ograniczeń. W tym roku jednak już od listopada przyświeca nam idea wspierania magii świąt, w której od początku towarzyszy nam nasz ambasador Robert Lewandowski. Również i w tym przypadku RL9 dołączył do naszej akcji i pokazuje, że sprawienie sobie i bliskim niepowtarzalnego prezentu jest bajecznie proste".

 

Zobacz: Z T-Mobile zapłacisz za zakupy zrobione w Microsoft Store

Jak skorzystać z prezentu? To proste - wystarczy wejść do aplikacji „Mój T‑Mobile” i kilkoma kliknięciami aktywować świąteczny prezent. Gwiazdkowa promocja została przygotowana z myślą o osobach korzystających z oferty abonamentowej . Dotyczy to zarówno klientów indywidualnych (taryfy Rodzina, T, T DATA), jak i małych oraz średnich firm (taryfy Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP). Na tym nie koniec - bonus mogą aktywować także użytkownicy na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak, Happy lub Internet na kartę Blueconnect) oraz MIX (taryfa Frii Mix). Aktywacja prezentu na koncie będzie dostępna najpóźniej 72 godzin od momentu potwierdzenia aktywacji w aplikacji. Nielimitowany internet można wykorzystać na terenie Polski.

Zobacz: Google Fi: T-Mobile wyłącza 3G, nie zadzwonisz bez VoLTE

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News
Przewiń w dół do następnego wpisu