DAJ CYNK

Gaz bez prognoz - przenieś gaz do Plusa i odbierz nawet 200 zł

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 4050

Kuchenka gazowa, palnik

„Gaz bez prognoz” to nowa promocja Plusa dla użytkowników indywidualnych. W jej ramach każdy klient Programu smartDOM otrzyma kartę podarunkową o wartości do 200 zł za przeniesienie gazu do operatora tej sieci.

Plus, sprzedaż gazu, smartDom

Operator sieci Plus ma nową promocję sprzedaży gazu w ramach Programu smartDOM, w której za przeniesienie gazu do Plusa każdy klient otrzyma kartę podarunkową o wartości od 25 zł do 200 zł. Jest to przedpłacona karta typu MasterCard, wydana przez PrePay Technologies Limited we współpracy z Edenred Polska. Zawarta na niej kwota jest uzależniona od posiadanej grupy taryfowej OSD i może być wykorzystana na zakupy w dowolnym sklepie stacjonarnym lub internetowym.

Zobacz: Plus przygotował świąteczny katalog urządzeń, które można kupić na raty 0% bez abonamentu
Zobacz: Plus na kartę i mix: Pakiet Extra 6 GB do zdobycia z mobilną aplikacją Plus Online

Plus, sprzedaż gazu, karta podarunkowa

Oferta sprzedaży gazu w ramach Programu smartDOM, zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu, to:

  • Kontrakt na 36 miesięcy z gwarancją niezmienności ceny gazu przez całą umowę,
  • Stawka za sprzedaż gazu w wysokości 0,12664 zł/kWh brutto (0,10296 zł/kWh + VAT) dla wszystkich grup taryfowych na terenie całego kraju,
  • Opłata abonamentowa od 3,30 zł (4,06 zł z VAT) do 7,89 zł (9,70 zł z VAT) miesięcznie, w zależności od grupy taryfowej, którą posiada klient,
  • Opłaty bez prognoz za zużyty gaz,
  • Jedna faktura za sprzedaż jak i dystrybucję gazu,
  • Prosta zmiana sprzedawcy, bez przerw w dostawie gazu oraz bez zmian licznika i instalacji,
  • Dostępność informacji i możliwość zakupu blisko domu, w ponad 1100 punktów sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu na terenie całego kraju.

Zobacz: [AKTUALIZACJA] Wyniki Grupy Cyfrowy Polsat za 3Q2019 - usługi łączone (multiplay) cieszą się coraz większym zainteresowaniem
Zobacz: Discovery i Cyfrowy Polsat utworzą wspólnie nową platformę OTT. Większy dostęp do polskich produkcji

Plus, sprzedaż gazu, taryfy

Plus sprzedaje gaz wysokometanowy typu E, dostępny w większości gospodarstw domowych, do których doprowadzono gazociąg. Aby skorzystać z promocji, wystarczy w trakcie jednej wizyty w punkcie Plusa lub Cyfrowego Polsatu podpisać umowę kompleksową, dzięki której klient otrzyma jedną fakturę za sprzedaż i dystrybucję gazu. Wszystkie formalności związane ze zmianą sprzedawcy zostaną przeprowadzone w imieniu klienta przez pracowników Plusa, a sama zmiana sprzedawcy nie wymaga dodatkowych czynności typu zmiana licznika czy przebudowa instalacji gazowej. Gaz będzie dostarczany do klienta w taki sam sposób, jak dotychczas.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie promocji oraz na stronie www.plus.pl/gaz.

Zobacz: Plus - trzy miesiące z Tidalem, HBO i Ligą Mistrzów za darmo
Zobacz: Sąd utrzymał kary dla Plusa i Cyfrowego Polsatu za mylące reklamy promocji smartDOM

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu