DAJ CYNK

Plus na kartę i mix: Pakiet Extra 6 GB do zdobycia z mobilną aplikacją Plus Online

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 11409

Pakiet Extra 6 GB z aplikacją mobilną Plus Online

Użytkownicy głosowych usług na kartę oraz Mix w Plusie mogą skorzystać z nowej promocji, w ramach której otrzymają dodatkowy pakiet internetowy o wielkości 6 GB. Wystarczy, że korzystają z aplikacji mobilnej Plus Online.

Promocja „PAKIET EXTRA 6 GB z Mobilną Aplikacją Plus Online” jest dostępna dla wszystkich użytkowników głosowych usług na kartę oraz mix w sieci Plus. Wystarczy pobrać na swój smartfon aplikację mobilną Plus Online i w zakładce „Usługi i pakiety” w folderze INTERNET włączyć odpowiednią opcję.

Zobacz: Plus - trzy miesiące z Tidalem, HBO i Ligą Mistrzów za darmo
Zobacz: W Plusie rusza sprzedaż Motoroli Moto G8 Plus - operator ma ten model na wyłączność

Pakiet otrzymany w ramach promocji jest ważny przez 30 dni od daty przyznania, co zostanie potwierdzone wiadomością SMS. Skorzystanie z pakietu jest możliwe, gdy konto jest aktywne - nie minął okres ważności dla usług wychodzących oraz ma dodatnią wartość (minimum 1 grosz).

Aplikacja mobilna Plus Online umożliwia zarządzanie kontem klienta, dając stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz umożliwiając kupowanie dodatkowych pakietów lub usług. Aplikacja umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami Call Center, Infolinią Handlową lub Działem Windykacji.

Więcej informacji na temat promocji można znaleźć w regulaminie.

Zobacz: lajt mobile: No Limit + 300 GB w ofercie lajtDUET XL
Zobacz: Promocja Orange i SkyCash: za pierwszy i czwarty bilet 1 grosz

Źródło tekstu: Plus

Przewiń w dół do następnego wpisu