DAJ CYNK

Festiwalowy Orange: Tidal na 90 dni za 99 groszy oraz usługa Music Pass. Przy okazji konkurs

Dodane przez: msnet

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 6741

Z okazji letnich festiwali Orange Polska przygotował wspólnie z platformą Tidal przygotował promocję dla fanów muzyki. Dzięki niej swojej ulubionej muzyki można słuchać już od 0,99 zł za 90 dni, bez obawy o uciekające gigabajty w ramach usługi Music Pass. Akcji towarzyszy konkurs, w którym można wygrać bilety na Kraków Live Festival 2019.

Tidal to platforma zawierająca ponad 60 milionów utworów i 250 tysięcy materiałów wideo, a także oryginalne playlisty, wywiady, bilety na koncerty oraz wiele więcej. Firmy Orange i Tidal przygotowały promocję, dzięki której użytkownicy mogą być bliżej artystów i doświadczać najlepszych wrażeń muzycznych, w najlepszej jakości dźwięku i promocyjnej cenie. Każdy nowy użytkownik platformy muzycznej za dostęp do aplikacji przez 90 dni zapłaci jedynie 0,99 zł dla konta Premium oraz 1,99 zł dla wersji HiFi.

Więcej informacji o promocji można znaleźć pod adresem try.tidal.com/musicpass.

Zobacz: Nowe Plany Mobilne w Orange - oficjalne informacje
Zobacz: [Aktualizacja] Orange Flex to taki Play Next, tylko że dużo lepszy. Pomarańczowi zamiatają

Konkurs z biletami do wygrania

Pomarańczowy operator zaprasza również do konkursu, w którym do wygrania są podwójne wejściówki na Kraków Live Festival 2019. Aby wygrać festiwalowy karnet, należy założyć konto w serwisie Tidal, stworzyć swoją playlistę (minimum 10 utworów) i link do niej wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe umieścić w formularzu dostępnym na stronie try.tidal.com/orangemusicpass.

Zobacz: CERT Orange Polska ostrzega przed fałszywymi fakturami
Zobacz: Wpływ Orange Polska na polską gospodarkę i społeczeństwo

Music Pass za free

Wszyscy, którzy do 17 sierpnia 2019 roku aktywują w swoich telefonach Orange Flex albo kupią nowe Plany Mobilne, będą mogli skorzystać z Music Pass za darmo. Dzięki temu słuchanie muzyki na wybranych platformach nie będzie pomniejszało limitów gigabajtów. Z promocji będzie można korzystać przez 100 dni w Orange Flex lub przez 3 miesiące w przypadku Planów Mobilnych.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Orange

Przewiń w dół do następnego wpisu