DAJ CYNK

[Aktualizacja] Play360 - nowe usługi Play

21.05.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Taryfy, promocje, usługi

Interakcje: 13419

Ważne 6

10

Play360 to "połączenie usług z dbałością o komfort klienta". Wśród nich ubezpieczenie telefonu i priorytetowa obsługa na infolinii.Play360 to "połączenie usług z dbałością o komfort klienta". Wśród nich ubezpieczenie telefonu i priorytetowa obsługa na infolinii.

Play360 - co to jest?Play360 to pakiet usług, w skład których wchodzą - naprawa telefonu, ochrona Internetu (F-Secure), czytelnia w Play (Legimi), audiobooki w Play (Audioteka) i Nawigacja Play (NaviExpert). Łączna cena wszystkich usług, przy regularnych cenach, to 77 zł. Play zaoferuje je w pakietach za:

  • 20 zł - przy umowie na 24 miesiące, tylko przy nowej umowie lub przedłużeniu,
  • 25 zł - przy umowie na czas nieokreślony przy uruchomieniu przez Play24, można włączyć w dowolnym momencie
  • 30 zł - przy umowie na czas nieokreślony, ten wariant też można włączyć w dowolnym momencie.Posiadacze Play360 będą również priorytetowo obsługiwani na infolinii.
Usługa będzie dostępna dla wszystkich klientów abonamentowych. Pojawi się też opcja dla klientów biznesowych, ale jej cena nie jest jeszcze znana.

Wszystkimi usługami będzie można zarządzać w poziomu aplikacji Play24. Logowanie do aplikacji i wszystkich usług Play24 następuje automatycznie, w przypadku połączenia przez sieć komórkową. Przy połączeniu przez Wi-Fi logowanie będzie wymagało podania kodu autoryzacyjnego z SMS-a.

W przyszłości Play planuje rozszerzyć liczbę usług dostępnych w Play24. Na pewno nie mamy co liczyć na pakiety m.in. Tidala, Showmax, czy HBO GO. Sieć nie chce dublować pakietów dostępnych już w ofertach abonamentowych.

Naprawa telefonu

Naprawa będzie realizowana do kwoty 800 zł i obejmie telefon zakupiony w ofercie operatora (z automatu), ale można będzie też zgłosić dowolne inne urządzenie. Raz w roku będzie można zmienić urządzenie objęte ochroną. Na czas naprawy przewidziane zostały telefony zastępcze - Wiko View lub iPhone SE.

Aktualizacja:

Nieco więcej informacji o usługach Play 360 można było uzyskać podczas transmitowanego na żywo poprzez Facebooka wystąpienia rzecznika prasowego sieci Play oraz dwóch pań odpowiedzialnych za rozwój oferty. Zapis transmisji dołączamy poniżej.

Źródło tekstu: wł

Przewiń w dół do następnego wpisu