DAJ CYNK

Zdjęcia etui na Galaxy Note10 Pro potwierdzają niektóre informacje dotyczące nadchodzącego flagowca Samsunga

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6570

W sierpniu tego roku spodziewana jest premiera telefonów z serii Samsung Galaxy Note10. Ostatnie doniesienia na temat wyglądu jednego z nadchodzących flagowców zostały właśnie potwierdzone zdjęciami etui na ten model.

Ostatnie doniesienia na temat smartfonów Galaxy Note10 i Galaxy Note 10Pro pokazały, że nadchodzące urządzenia będą się mocno różniły od wcześniejszych flagowców Samsunga między innymi układem obiektywów i innych elementów w tylnym aparacie fotograficznym. W przypadku modelu Pro będą one rozstawione w dwóch pionowych liniach, w pobliżu lewego górnego narożnika tylnego panelu.

Zobacz: Galaxy Note10 Pro na renderach 360 stopni. Nowy flagowiec Samsunga będzie miał ogromny ekran i cztery aparaty z tyłu [wideo]

Dotychczasowe doniesienia na temat nowego flagowca koreańskiego giganta potwierdzają opublikowane na Twitterze zdjęcia, które rzekomo przedstawiają etui na ten telefon. Są w nim wycięcia na tylny aparat, a także inne elementy interfejsu. W górnej części widzimy otwory na mikrofon oraz diodę podczerwieni, w którą Note10 Pro ma być wyposażony. Na dole znalazło się miejsce na rysik, głośnik, port USB-C oraz wylot mikrofonu. Nie ma tu za to otworu odsłaniającego gniazdo audio Jack 3,5 mm - to kolejny głos za tym, że taki port tu nie wystąpi.

Zobacz: Samsung udostępnia tryb nocny Super Night Shot dla Galaxy Note 9

Oficjalna prezentacja Galaxy Note10 nastąpi prawdopodobnie w sierpniu tego roku. Niektóre źródła podają datę 10 sierpnia, czyli już za mniej niż 2 miesiące. Czy tak się stanie, dowiemy się wkrótce.

Zobacz: Galaxy Note10 i Note10 Pro będą miały akumulatory o pojemności 4170 mAh

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: @Sudhanshu1414 (Twitter)

Źródło tekstu: @Sudhanshu1414 (Twitter)

Przewiń w dół do następnego wpisu