Zaproszenia na premierę Mate'a 20 potwierdzają nietypowy układ aparatów
Oficjalne zaproszenie na premierę smartfonów Mate 20 potwierdza kwadratowy układ aparatów na tylnym panelu smartfonu.

Trzy aparaty ułożone w... kwadracie. Brzmi to abstrakcyjnie, ale tak wyglądało to w dotychczasowych przeciekach na temat smartfonów Mate 20 i Mate 20 Pro. Również dotychczasowe zdjęcia smartfonu potwierdzały takie ułożenie aparatów.
Kwadrat znajduje się również na oficjalnym zaproszeniu na premierę smartfonów. Wygląda na to, że faktycznie obok siebie zostaną umieszczone trzy aparaty oraz dioda doświetlająca. Będą to jedyne elementy znajdujące się na tylnym panelu, ponieważ czytnik linii papilarnych zostanie umieszczony w wyświetlaczu.



Smartfony Mate 20 i Mate 20 Pro będą wyposażone w nowe układy Kirin 980, ekrany o przekątnej 6,3 oraz 6,9 cala, a także Androida 9.0 prosto z pudełka.
Premiera smartfonów odbędzie się 16 października w Londynie.