DAJ CYNK

Xiaomi szykuje jeszcze jeden smartfon Poco

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7327

Xiaomi Poco F2 Pro

Telefony Poco doczekały się wielu fanów, będą zatem bardzo zadowoleni wiedząc, że należąca do Xiaomi firma szykuje jeszcze jeden smartfon. Pojawi się on jeszcze w tym roku.

Marka Poco była w tym roku bardzo aktywna. Wydała ona kilka smartfonów, szczególnie natomiast zawalczyła o rynek w Indiach i Azji Południowo-Wschodniej. Tam Xiaomi jest coraz bardziej zagrożony przez Vivo i Realme. Teraz Poco szykuje kolejny telefon. Zgodnie z zapowiedziami pojawi się on jeszcze w tym roku. Nie będzie on jednak dostępny wyłącznie na dalekim wschodzie. Model o numerze kodowym M2010J19SC przeszedł właśnie certyfikację Euroazjatyckiej Komisji Ekonomicznej. Obsługuje ona rynki Rosji, Białorusi, Kazachstanu, Armenii i Kirgistanu. Ten numer kodowy nie pojawiał się do tej pory nigdy wcześniej. Oznacza to, że nie powinna to być światowa wersja już wcześniej pokazanego modelu, a raczej będzie to całkowicie nowy smartfon.

Możemy się na pewno spodziewać układu Snapdragon 750G, aparatu głównego 108 Mpix oraz obsługiwanego ładowania 33 W. Niewykluczone jednak, że telefon będzie miał pewne podobieństwa do Redmi Note 10. Poco bardzo stara się odróżnić od zwykłego Xiaomi, ale powiązania między obiema firmami są tak silne, że niektórych rzeczy zwyczajnie nie da się przeskoczyć.

Zobacz: Masz smartfon Xiaomi? Sprawdź czy dostaniesz aktualizację do MIUI 13
Zobacz: Xiaomi Poco F2 Pro - dowód, że nie warto przepłacać za flagowce

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mysmartprice

Przewiń w dół do następnego wpisu