DAJ CYNK

Xiaomi Smart Band 7 w Europie. Znamy ceny

Mieszko Zagańczyk

Sprzęt

Xiaomi Smart Band 7 w Europie

Xiaomi zapowiedziało kilka nowości wprowadzanych do Europy, w tym także długo oczekiwaną opaskę Xiaomi Smart Band 7. W wybranych krajach urządzenie będzie dostępne już w tym tygodniu. Za ile?

Opaska Xiaomi Smart Band 7 zadebiutowała w zeszłym miesiącu w Chinach, gdzie oferowana jest pod nazwą Xiaomi Mi Band 7. Dziś producent ogłosił wprowadzenie tego modelu na europejskie rynki, choć nie wiadomo jeszcze, kiedy urządzenie trafi do Polski. Być może dowiemy się tego podczas czwartkowej premiery smartfonów POCO.

Xiaomi Smart Band 7 będzie dostępny już od jutra w Hiszpanii, Francji i Włoszech, a także w Wielkiej Brytanii. Podstawowa cena za ten model wynosi 59,99 euro (278 zł), ale w specjalnej ofercie na start w tym pierwszym kraju, i być może też w innych, oferowana będzie za 49,99 euro (232 zł). Co jednak ciekawe, we Francji standardowa cena za opaskę ma wynosić 69,99 euro (325 zł). W Wielkiej Brytanii trzeba na nią wydać 54.99 GBP (nie licząc promocji), czyli 297 zł. Ceny, jak i promocje mogą się więc różnić w zależności od kraju.

Xiaomi Smart Band 7

Z europejskich ofert na stronach Xiaomi wynika, że Smart Band 7 jest podobny do wersji chińskiej, z tym że nie ma NFC. Nieoficjalnie mówi się, że wersja z łącznością w tym standardzie i płatnościami Xiaomi Pay pojawi się później, podobnie jak było z szósta generacją opaski. 

Xiaomi Smart Band 7 ma wyświetlacz AMOLED w rozmiarze 1,62 cala i rozdzielczości 192 x 490. Jasność wyświetlacza sięga 500 nitów. Nie zabrakło opcji zmiany tarcz zegarka, jest ich ponad 100

Xiaomi Smart Band 7

Opaska zapewnia wodoszczelność 5 ATM (do 50 m). Wyposażona jest w optyczny czujnik mierzący puls i stopień natlenienia krwi SpO2 (24 godziny na dobę, alarmy, gdy poziom spadnie poniżej 90%), funkcje analizy snu, stresu, oddechu i cykli menstruacyjnych. Opaska pozwala monitorować ponad 110 typów aktywności ruchowych z dodatkowymi wskaźnikami jak pułap tlenowy VO2Max.

Xiaomi Smart Band 7

Opaska wyposażona jest w akumulator 180 mAh, który ma zapewnić do 14 dni pracy. Ładowanie odbywa się przez złącze magnetyczne.

Xiaomi Smart Band 7

Opaska Xiaomi Smart Band 7 będzie dostępna w kolorach: kości słoniowej, oliwkowym, pomarańczowym, niebieskim, czarnym i różowym. Dodatkowo oferowane będą inne wzory i kolory samego paska – np. neonowy zielony albo warianty kamuflażowe. 

Xiaomi Smart Band 7 kolory

Zobacz: Xiaomi Mi Band 7 już oficjalnie. Jedno rozczarowuje
Zobacz: Opaska Huawei Band 7 już dostępna w przedsprzedaży. Na start dobra cena

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Xiaomi

Źródło tekstu: wł.

Przewiń w dół do następnego wpisu