DAJ CYNK

Xiaomi Mi 9 z trzema aparatami zadebiutuje już 20 lutego. Informacja z oficjalnego konta Weibo

14.02.2019

Dodane przez: Uapsiabiduba

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 1826

Ważne 0

0

Na oficjalnym koncie Xiaomi w serwisie Weibo pojawiła się informacja sugerująca rychłą premierę modelu Mi 9. Wiemy już, że wydarzenie zwiastujące debiut urządzenia zaplanowano na 20 lutego.

Xiaomi Mi 9 zauważono po raz pierwszy na początku stycznia i wtedy krył się on pod nazwą kodową Cepheus. Od tamtej pory zdążyliśmy się dowiedzieć, że smartfon ma pracować pod kontrolą najmocniejszego układu Qualcomm, czyli Snapdragona 855. W międzyczasie świat poznał też projektanta odpowiedzialnego za design Mi 9 i ku uciesze wielu okazał się nim Mi Liu, mający na swoim koncie jeden z najładniejszych telefonów Xiaomi - Mi 6.

Plakaty opublikowane właśnie na oficjalnym koncie Xiaomi w serwisie Weibo wyraźnie wskazują na premierę Mi 9 zaplanowaną na 20 lutego. Zostały one wysłane przez współzałożyciela firmy, Lei Jun. Na jednym ze zdjeć widać Roya Wanga, członka chińskiego boysbandu TFBoys, który trzyma oznaczony jego imieniem egzemplarz Mi 9 w dłoni.

Zobacz: Xiaomi Mi 9 zaprojektował twórca modelu Mi 6. Czy to oznacza, że smartfon będzie ładny?
Zobacz: Walentynkowa wyprzedaż produktów Xiaomi. Taniej można kupić między innymi opaskę Mi Band 3
Zobacz: Mi Smart Sensor Set trafił do sprzedaży w Polsce. To inteligentny zestaw Xiaomi do naszych domów

Jak wspominał wcześniej Lei Jun, Xiaomi Mi 9 dostanie mocniejszą ładowarkę od Redmi Note 7, co sugeruje 27W zamiast 18W. Sprzęt ma też trzy ułożone wertykalnie aparaty, a jeden z nich ma mieć moduł o rozdzielczości 48 Mpix, który widzieliśmy już w Honorze View 20 i który powoli staje się standardowym wyposażeniem tegorocznych flagowych smartfonów.

Źródło zdjęć: Weibo

Źródło tekstu: GSMArena

Komentarze
Zaloguj się