DAJ CYNK

Mi Smart Sensor Set trafił do sprzedaży w Polsce. To inteligentny zestaw Xiaomi do naszych domów

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4839

Mi Smart Sensor Set do 8 inteligentnych i prostych w obsłudze czujników, które można skonfigurować do współdziałania z innymi urządzeniami Xiaomi. Zestaw można kupić w autoryzowanych salonach Mi Store oraz na mi-home.pl za 369 zł.

Mi Smart Sensor Set to zestaw inteligentnych czujników firmy Xiaomi, który pozwala zwiększyć poziom automatyzacji urządzeń w domu. Sensory mają niewielkie rozmiary i są proste w obsłudze. Aby móc je skonfigurować i z nich korzystać, wystarczy dodać je do swojego konta w aplikacji Mi Home. Mi Smart Sensor Set składa się z huba sterującego, 2 czujników ruchu, 2 czujników otwarcia okien i drzwi oraz bezprzewodowego przełącznika.

Mi Smart Gateway 2

Mi Smart Gateway 2 to hub sterujący, będący centrum systemu i kontrolujący pozostałe urządzenia. Może on pełnić również funkcję lampy z paletą 16 milionów kolorów, których barwa może być dopasowana do aktualnej aktywności lub pory dnia. Dzięki funkcji Nightlight urządzenie automatycznie uruchomi się, gdy ktoś przejdzie obok. Dodatkowe funkcje budzik oraz dzwonek do drzwi. Mi Smart Gateway 2 łączy się z routerem przez Wi-Fi, natomiast inne czujniki łączą się z nim za pomocą protokołu Zigbee.

Mi Smart Motion Sensor

Czujnik ruchu Mi Smart Motion Sensor sprawdzi się jako urządzenie zabezpieczające, jak również automatyczny przełącznik światła. W zależności od ustawień, urządzenie może informować o tym, kiedy ktoś wchodzi do danego pomieszczenia lub nie pojawia się w nim od dłuższego, ustalonego wcześniej czasu. Czujnik jest mały, więc można go umieścić w domu w taki sposób, by nie rzucał się w oczy.

Mi Smart Window&Door Sensor

Mi Smart Window&Door Sensor to czujniki kontrolujące otwarcie okien lub drzwi. Jeśli urządzenie pracuje w trybie alarmowym, a okno lub drzwi niespodziewanie zostaną otwarte, użytkownik natychmiast zostanie o tym poinformowany. Czujnik może wykonywać różne zadania, zgodnie z preferencjami. Może na przykład wysłać powiadomienie w przypadku otwarcia drzwi lub okna między ustalonymi godzinami.

Mi Smart Wireless Switch

Mi Smart Wireless Switch to z kolei bezprzewodowy przełącznik, który pozwala na uruchomienie lub wyłączenie wszystkich, podłączonych do systemu urządzeń, jednym przyciskiem.

Analizując informacje wysłane z inteligentnych sensorów, użytkownik może ustalić czas, w którym urządzenia mają być aktywne i jakich funkcji powinny używać. Aplikacja Mi Home pozwala na pełną konfigurację i synchronizację pracy podpiętych do niej urządzeń. Na przykład oczyszczacz powietrza Xiaomi może aktywować się po zamknięciu drzwi. Ustawienia te można dostosowywać do indywidualnych potrzeb użytkownika oraz posiadanego sprzętu.

Zobacz: Jeśli masz duży dom i problemy z zasięgiem Wi-Fi, urządzenia TP-Link Deco M4 mogą Ci pomóc
Zobacz: Inteligentne buty Xiaomi SmartShoes maja konkurenta? Poznajcie The HOVR Infinite firmy Under Armour
Zobacz: Test stacji pogodowej Netatmo - urządzenie mierzące temperaturę nie musi wyglądać banalnie

Źródło tekstu: Xiaomi

Przewiń w dół do następnego wpisu