DAJ CYNK

Jeśli masz duży dom i problemy z zasięgiem Wi-Fi, urządzenia TP-Link Deco M4 mogą Ci pomóc

04.02.2019

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4144

Ważne 0

0

Deco M4 to system TP-Linka, który pozwala zwiększyć zasięg sieci Wi-Fi w dużym mieszkaniu lub domu. Urządzenia mają atrakcyjny wygląd i nie rujnują domowego budżetu.

TP-Link Deco M4 pozwala na zbudowanie wydajnej sieci Wi-Fi w dużym mieszkaniu lub domu jednorodzinnym, co jest możliwe dzięki zastosowaniu kilku współpracujących ze sobą urządzeń, tworzących jednolitą sieć bezprzewodową. Podczas przemieszczania się po domu telefon lub tablet zawsze połączy się z routerem, który zaoferuje mu najlepsze parametry połączenia, bez przerywania transferu, buforowania lub spadków prędkości. Jak podaje producent, wystarczą dwa urządzenia Deco M4, by zapewnić płynną transmisję danych na powierzchni ponad 200 m2. W razie potrzeby system można rozbudowywać o kolejne urządzenia.

Deco M4 pracuje w standardzie 802.11ac i oferuje przepustowość do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz oraz do 300 Mb/s w 2.4 GHz. Każda jednostka wyposażona jest także w 2 gigabitowe porty Ethernet, dzięki którym można zapewnić połączenie z Internetem również urządzeniom nieobsługującym Wi-Fi. W oprogramowaniu routera znajdziemy między innymi funkcje kontroli rodzicielskiej, których zadaniem jest dbanie o bezpieczeństwo naszych pociech w sieci. Każdy z młodych domowników może tu mieć założony swój indywidualny profil z określonym przez nas limitem czasowym oraz filtrami blokującymi dostęp do nieodpowiednich dla dzieci treści.

Konfiguracja i zarządzanie Deco M4 jest bardzo proste. Wystarczy zainstalować aplikację TP-Link Deco, dostępną na urządzenia z systemem Android i iOS, a następnie podążać za wskazówkami wyświetlanymi na ekranie smartfonu. Deco zajmie się resztą, łącznie z wyborem najlepszych miejsc do instalacji urządzeń. System jest także kompatybilny z innymi modelami Deco, a do tego może być zarządzany za pomocą Alexy (asystent głosowy firmy Amazon) lub IFTTT.

Dwupaki urządzeń TP-Link Deco M4 są dostępne w sprzedaży w Polsce. Ceny takiego zestawu zaczynają się od około 420 zł, a kończą na 579 zł. Sprzęt jest objęty 36-miesięczną gwarancją.

Zobacz: TP-Link wprowadza na polski rynek tani smartfon Neffos C7A. Kupując go do końca lutego, możemy otrzymać w prezencie powerbank
Zobacz: TP-Link na CES 2019: sześć nowych urządzeń sieciowych, które mogą pracować w standardzie 802.11ax (Wi-Fi 6)
Zobacz: Huawei prezentuje router 5G CPE Pro z obsługą sieci Wi-Fi 6. Urządzenie korzysta z nowego modemu Balong 5000

Źródło tekstu: TP-Link

Komentarze
Zaloguj się