DAJ CYNK

W Galaxy S10 zeskanujesz kod QR aplikacją Aparat - to dzięki najnowszej aktualizacji oprogramowania

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14739

Odczytywanie kodów QR wymagało w telefonach Samsunga skorzystania z aplikacji Bixby Vision lub zewnętrznego narzędzia. Czerwcowa aktualizacja oprogramowania przynosi odpowiednią funkcję wprost do aplikacji Aparat.

Dzięki czerwcowej aktualizacji zabezpieczeń oprogramowania One UI, Samsung wprowadza natywne skanowanie kodów QR do aplikacji aparatu w smartfonach Galaxy S10, Galaxy S10+ i Galaxy S10e. Funkcja ta była wcześniej dostępna w Bixby Vision, gdzie nadal można ją znaleźć.

Zobacz: Samsung Galaxy S10 - recenzja przewidywalnie dobrego smartfonu
Zobacz: Test smartfonu Samsung Galaxy S10+ - ewolucja poszła w dobrą stronę
Zobacz: Samsung Galaxy S10e to taki Apple iPhone XS, tyle że lepszy - test najlepszego smartfona spośród tych kompaktowych

Najnowsza aktualizacja pozwala używać skanera kodów QR z poziomu aplikacji Aparat. Wystarczy skierować telefon na kod QR, który automatycznie zostanie odczytany. Funkcję będzie można wyłączyć w ustawieniach aparatu.

Czerwcowa aktualizacja zabezpieczeń zaczęła już trafiać na pokłady smartfonów z serii Galaxy S10. W Europie mogą z niej skorzystać użytkownicy ze Szwajcarii. W innych regionach update powinien się pokazać w najbliższych dniach.

Zobacz: Samsung Galaxy S9+ dostaje tryb nocny w aparacie wraz z najnowszą aktualizacją
Zobacz: Samsung Galaxy S7 i S7 edge - koniec wsparcia
Zobacz: Samsung - cyfrowa krawędź zamiast przycisków na obudowie

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Phone Arena

Przewiń w dół do następnego wpisu