DAJ CYNK

Tyle będą kosztować Huawei Mate 40 Pro i Pro+

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 16109

Huawei Mate 40 Pro+

Już za dwa dni pojawią się nowe flagowce Huaweia. Jakich dokładnie cen możemy się spodziewać? Najnowsze przecieki przychodzą z pomocą.

Jesteśmy już o krok od debiutu nowych telefonów Huaweia. Wydawało się, że chińska firma zachowa swoje sekrety aż do ostatniej chwili, jednak udało nam się w ostatnich dniach poznać nie tylko wygląd części z nowych smartfonów, ale także ich specyfikację. Najwyższy zatem czas na to, by tajemnicą przestała być również cena nadchodzących urządzeń. Teraz poznaliśmy również i ją. Według przecieków wygląda na to, że najnowsze flagowce Huaweia w większości swoich wariantów nie będą odbiegały pod względem ceny od zeszłorocznych modeli.

Huawei Mate 40 Pro będzie kosztować 1100 euro (tyle, co Mate 30 Pro). Model Mate 40 Pro+ będzie kosztować 1400 euro, z kolei model RS Porsche Design - 2500 euro. Ten ostatni jest sporo droższy od zeszłorocznego, jednak umówmy się, on celuje w zupełnie inną klientelę. Do tej pory nowy flagowiec Huaweia pojawiał się już w różnych benchmarkach i udowadniał, że będą to modele godne swojej ceny. Resztę sekretów na temat serii Mate 40 poznamy już pojutrze. Pojawią się też wtedy słuchawki FreeBuds Studio oraz smartfon Mate 30 Pro E.

Zobacz: Huawei Mate 40 Pro - wygląd i specyfikacja nadchodzącego flagowca
Zobacz: Tak będzie wyglądać Huawei Mate 40 Pro+

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: phonearena, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu