DAJ CYNK

Tak będzie wyglądać Huawei Mate 40 Pro+

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7335

Huawei Mate 40 Pro+

Już za cztery dni zadebiutuje następne flagowce Huaweia. Na ostatniej prostej dowiedzieliśmy się jak nowy smartfon Pro+ będzie wyglądać.

Huawei już za cztery dni pokaże swoje nowe flagowce z serii Mate 40. Seria będzie się składać z trzech urządzeń: Mate'a 40, Mate'a 40 Pro oraz Mate'a 40 Pro+. Oprócz nich największy producent smartfonów na świecie przygotowuje słuchawki Freebuds Studio oraz Mate'a 30 Pro E. Huaweiowi udało się dobrze przypilnować większości sekretów dotyczących swoich nowych urządzeń, jednak na ostatniej prostej dowiedzieliśmy się jak będzie wyglądać Huawei Mate 40 Pro+. Widzimy zatem aparat główny składający się z pięciu sensorów. Wszystko to ma kształt ośmiokąta.

Najprawdopodobniej użytkownicy będą mogli też skorzystać z dziesięciokrotnego zooma optycznego. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami pewne są dwie wersje kolorystyczne smartfonu: czarna i zielona. Oprócz tego możemy być pewni autorskiego układu Huaweia Kirin 9000, który w dotychczasowych benchmarkach zaprezentował się więcej niż dobrze. Telefon będzie miał też wersję z 12 GB RAM i 256 GB pamięci wbudowanej, spodziewamy się jednak też takiej z 512 GB.

Zobacz: Huawei Mate 40 Pro pręży muskuły także w AnTuTu
Zobacz: Huawei rozpoczął sprzedaż słuchawek FreeBuds Pro

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: twitter (saudiandroid)

Przewiń w dół do następnego wpisu