DAJ CYNK

Huawei rozpoczął sprzedaż słuchawek FreeBuds Pro

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3211

Huawei FreeBuds Pro start sprzedaży

Huawei FreeBuds Pro są reklamowane jako pierwsze bezprzewodowe słuchawki z inteligentną dynamiczną redukcją szumów. Są one dostępne w sprzedaży w cenie 849 zł, a do 30 października możemy do nich dostać opaskę sportową Huawei Band 4 Pro.

Słuchawki Huawei FreeBuds Pro wyróżniają się funkcją inteligentnej dynamicznej redukcji szumów, która umożliwia zmniejszenie hałasu tła nawet do 40 dB. Inteligentna technologia identyfikuje rodzaj szumów wokół użytkownika, automatycznie dostosowuje poziom redukcji hałasu do środowiska i przełącza się na odpowiedni tryb: dynamiczny, komfortowy, ogólny i najwyższy. Po włączeniu trybu „świadomość”, słuchawki odtwarzają muzykę w najwyższej jakości przepuszczając jednocześnie głosy z otoczenia, dzięki czemu użytkownik może słuchać muzyki na przykład podczas pracy w biurze i w tym samym czasie rozmawiać z innymi osobami.

Zobacz: Huawei FreeBuds Pro - najlepsze słuchawki TWS tego roku

Nowe słuchawki firmy Huawei, używane razem z etui ładującym, umożliwiają do 30 godzin słuchania muzyki, a bez użycia etui – do 7 godzin ciągłej pracy. Produkt obsługuje ładowanie bezprzewodowe Huawei SuperCharge, dzięki czemu w zaledwie 10 minut słuchawki mogą naładować się do 30% przewodowo i 18% bezprzewodowo. Huawei FreeBuds Pro wyposażone są w podwójną antenę Bluetooth 5.2, która umożliwia łączenie słuchawek z dwoma urządzeniami na raz, dzięki czemu, na przykład, można słuchać muzyki z jednego smartfonu i w tym samym czasie odebrać połączenie na drugim.

Huawei FreeBuds Pro zyskały również nową, bardziej rozbudowaną nawigację za pomocą gestów. Jednokrotne „uszczypnięcie” słuchawki pozwala odebrać lub zakończyć połączenie, a także wstrzymać lub odtwarzać muzykę. Dwukrotne uszczypnięcie odrzuca połączenie lub pozwala odtwarzać następny utwór, a trzykrotne – odtworzyć poprzedni utwór. Uszczypnięcie i przytrzymanie lewej lub prawej słuchawki umożliwia kontrolowanie trybów redukcji szumów, a przesunięcie w górę lub w dół po brzegu słuchawki pozwala regulować głośność odtwarzania.

Dostępność i cena

Słuchawki są dostępne w kolorze białym i czarnym. Pod koniec października w sprzedaży pojawi się także wersja srebrna. Huawei FreeBuds Pro z opaską Huawei Band 4 Pro będzie można kupić do 30 października tego roku w oficjalnym sklepie internetowym huawei.pl, w sklepie Huawei Warszawa w centrum handlowym Westfield Arkadia w Warszawie, a także w sklepach Komputronik, Media Expert, Media Markt, RTV Euro AGD oraz x-kom, a także w sieci Plus.

Cena słuchawek Huawei FreeBuds Pro wynosi 849 zł.

Zobacz: Huawei MateBook X - mały i lekki laptop, który wszędzie zabierzesz ze sobą
Zobacz: Huawei Mate 40 Pro pręży muskuły także w AnTuTu

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Huawei

Przewiń w dół do następnego wpisu