DAJ CYNK

Trekstor i Wileyfox - dwaj ostatni producenci telefonów z Windows 10 Mobile

26.11.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3684

Ważne 5

0

We wrześniu pisaliśmy, że podczas targów IFA w Berlinie zaprezentowano model Wileyfox Pro. Brytyjczycy dokonali wtedy dosyć oryginalnego wyboru i postanowili zaoferować model z Windowsem. Nie są jednak jedyni.We wrześniu pisaliśmy, że podczas targów IFA w Berlinie zaprezentowano model Wileyfox Pro. Brytyjczycy dokonali wtedy dosyć oryginalnego wyboru i postanowili zaoferować model z Windowsem. Nie są jednak jedyni.

Brytyjski smartfon wejdzie do oficjalnej sprzedaży 4 grudnia, natomiast już teraz można go zamówić na Amazonie. Przypomnijmy: model posiada przekatną ekranu 5 cali, Snapdragona 210, 2 GB RAM i 16 GB pamięci wbudowanej. Aparat główny może się pochwalić 8 MP, natomiast przedni - 2 MP. Wszystko za 190 funtów. Wileyfox postanowił wspomóc firmy i miejscowości, które wcześniej zaufały Microsoftowi. W Norwegii wiele gmin w całości oparło swoje oprogramowanie na mobilnych rozwiązaniach firmy z Redmond.

Ale Brytyjczycy...nie są jedyni. Na platformie Indiegogo trwa zbiórka na wydanie innego smartfonu z mobilnym Windowsem. Uzbierano już około 50 tysięcy euro. Trekstor WinPhone 5.0 również ma posiadać przekątną ekranu 5 cali, reszta jednak ma być bardziej godna uwagi niż w przypadku propozycji Wileyfoxa: 3 GB RAM, 32 GB pamięci wbudowanej i Snapdragon 617. W przypadku megapikseli mamy 13 (aparat główny) i 5 (przedni).

Zobacz: Brytyjski Wileyfox prezentuje nowy smartfon z Windowsem 10 Mobile

Źródło zdjęć: windowscentral

Źródło tekstu: windowscentral, wł

Komentarze
Zaloguj się