DAJ CYNK

Tajemniczy Oppo pojawia się w TENAA

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2241

Oppo Reno3 A premiera Japonia

W bazie chińskiej agencji regulującej rynek telekomunikacyjny pojawił się nowy telefon Oppo. Najpewniej to następca modelu Oppo Reno 10X Zoom.

W tamtym roku zadebiutował Oppo Reno 10X Zoom, który był jednym z pierwszych telefonów z peryskopowym aparatem. Teraz możemy się spodziewać jego następcy. Tak przynajmniej wynika z dokumentów, które opublikowała chińska agencja TENAA. Tam pojawił się tajemniczy nowy smartfon Oppo. Zawarte tam informacje jednak dziwnie pasują do wydanego już 10X Zoom. Następca zeszłorocznego telefonu będzie jednak nieco węższy i cieńszy. Tak wynika z wymiarów 162,2 x 75,0 x 7,9 mm.

Możemy się też spodziewać wyświetlacza rAMOLED o przekątnej 6,5 cala oraz łączności 5G. To drugie nie jest jednak żadnym zaskoczeniem. Najnowszy standard łączności w Chinach nie jest już absolutnie niczym wyjątkowym. Telefon będzie zasilał układ Qualcomm Snapdragon 865. Akumulator będzie miał pojemność 3945 mAh. Urządzenie będzie miało znowu aparat peryskopowy. Możemy się spodziewać pięciokrotnego zoomu optycznego i stukrotnego cyfrowego. Niestety, Chińczycy nie wspomnieli jeszcze nic na temat daty premiery nowego telefonu. 

Zobacz Oppo Reno3 A debiutuje w Japonii
Zobacz Oppo szykuje swój własny telewizor

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: mysmartprice

Przewiń w dół do następnego wpisu