DAJ CYNK

Oppo szykuje swój własny telewizor

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11249

realme smart tv

Oppo świętując rok sieci 5G w Chinach pochwalił się, że już niedługo zobaczymy jego własny telewizor. Jak widać każdy producent smartfonów chce mieć też takie urządzenie w ofercie.

Niedawno Realme, który jest siostrzaną firmą dla Oppo (ten sam właściciel) zaprezentował swój własny telewizor. Urządzenie najmłodszego producenta w armii koncernu BBK Electronics posłużyło nawet jako ilustracja tego tekstu. Teraz okazuje się, że dokładnie takie urządzenie chce mieć też w swojej ofercie Oppo. Przypomnijmy, wcześniej Realme był podmarką Oppo. Chiński producent ogłosił to przy okazji przedstawiania swoich planów na przyszłość z okazji pierwszych urodzin chińskiej sieci 5G. Jak widać każdy producent smartfonów chce sprzedawać też telewizory. Ostatnio swój telewizor przedstawiła nawet Nokia.

Sam Oppo prezentuje ostatnio naprawdę sporo urządzeń, jak widać przez pierwszy kwartał, kiedy w Chinach rynek był w zasadzie zamrożony, to nazbierało się sporo nowości. Chińska firma ma się także czym chwalić - umocniła się na pozycji piątego największego producenta smartfonów w Europie. A na naszym kontynencie Oppo był w zasadzie nieznany.

Zobacz Realme pokazał swój własny telewizor
Zobacz Samsung; telewizory QLED 2020 8K i 4K debiutują w Polsce

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: gsmarena

Tagi: oppo
Przewiń w dół do następnego wpisu