DAJ CYNK

Składany smartfon Samsunga może się pojawić jeszcze w tym roku

04.09.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2707

Ważne 3

1

Składany smartfon Samsunga może zadebiutować w listopadzie na konferencji Samsung Developer Conference w San Francisco - powiedział DJ Koh, dyrektor generalny działu mobilnego koreańskiego koncernu w rozmowie z CNBC.Składany smartfon Samsunga może zadebiutować w listopadzie na konferencji Samsung Developer Conference w San Francisco - powiedział DJ Koh, dyrektor generalny działu mobilnego koreańskiego koncernu w rozmowie z CNBC.

Rozwój urządzenia, nad którym pracuje Samsung, jest prawie zakończony. Jak powiedział DJ Koh, jest ono produktem skomplikowanym do zbudowania, dlatego wymaga większego poświęcenia czasu i pracy. Składany smartfon Koreańczyków powinien wejść na rynek jako Galaxy X lub Galaxy F. Szef Samsunga nie potwierdził nazwy urządzenia, powiedział jednak, że kierowana przez niego firma stara się wymyślić aplikacje i możliwości, które odróżnią ten produkt od zwykłego tabletu po całkowitym rozłożeniu.

Według Koha ankiety przeprowadzone wśród konsumentów pokazały zapotrzebowanie na składany smartfon. Dlatego kierownictwo koncernu mówi, że nadszedł czas na dostarczenie takiego sprzętu.

Zobacz: Smartfon z elastycznym ekranem - wyścig rozpoczęty

Źródło zdjęć: nieuwemobiel

Źródło tekstu: CNBC, wł

Komentarze
Zaloguj się