DAJ CYNK

Samsung Galaxy Watch4 i Watch4 Classic na kanadyjskim Amazonie

msnet

Sprzęt

Samsung Galaxy Watch4 i Watch4 Classic Amazon Kanada

Samsung nie zdążył jeszcze zaprezentować swoich nowych zegarków, ale kanadyjski Amazon umieścił już modele Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic na swojej stronie internetowej. Dzięki temu poznaliśmy specyfikację obu urządzeń oraz ich ceny.

Powoli zbliżamy się do oficjalnej premiery nowych zegarków Samsunga. Chociaż wydarzenie to nie miało jeszcze miejsca, kanadyjski oddział firmy Amazon opublikował obszerne informacje o Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic, włącznie z cenami.

Samsung Galaxy Watch4

Podstawowy model nadchodzących zegarków firmy Samsung będzie dostępny w dwóch rozmiarach: 40 mm i 44 mm, z aluminiową obudową. Znajdzie się w nich okrągły wyświetlacz o średnicy odpowiednio 1,19 cala i 1,36 cala, a wokół nich nie znajdziemy obrotowego pierścienia, takiego jak na przykład w modelu Galaxy Watch3.

Zobacz: Samsung Galaxy Watch3: inteligentny zegarek po trzech miesiącach używania

Na pokładzie znajdzie się łączność Wi-Fi, Bluetooth i NFC, a także odbiornik GPS. Dostępny powinien być również wariant z łącznością LTE, którego kanadyjski Amazon jednak nie wymienił. Wśród funkcji specjalnych można się spodziewać między innymi takich element ów, jak analiza składu ciała, zaawansowany sen, VO2 Max, monitorowanie tlenu we krwi oraz monitor tętna.

Zegarek będzie zasilana baterią, która w przypadku mniejszej wersji ma mieć pojemność 247 mAh, a w większej 361 mAh. Nad całością będzie czuwać system Google Watch OS, który zastąpi Tizena.

Zobacz: MWC 2021: Samsung prezentuje One UI Watch, nowy interfejs dla zegarków

Samsung Galaxy Watch4 40 mm ma kosztować w Kanadzie 310 CAD (965 zł), a za wariant 44 mm trzeba będzie zapłacić 347 CAD (1080 zł).

Samsung Galaxy Watch4 czarny
Samsung Galaxy Watch4 czarny
Samsung Galaxy Watch4 srebrny
Samsung Galaxy Watch4 srebrny

Samsung Galaxy Watch4 Classic

Będzie też wersja klasyczna nowego zegarka firmy Samsung, którą można nazwać prawdziwym następcą modelu Galaxy Watch3. Elementem łączącym obie wersje będzie obrotowy pierścień wokół wyświetlacza. Sam wyświetlacz będzie miał takie same rozmiary, jak w podstawowym Galaxy Watch4, choć klasyki będą większe. Galaxy Watch4 Classic będzie dostępny z obudową ze stali nierdzewnej w rozmiarach 42 mm (ekran 1,19") i 46 mm (ekran 1,36").

Zobacz: Samsung Galaxy Watch4 pojawi się także w wersji Classic

Obsługiwane standardy łączności, funkcje oraz oprogramowanie w Galaxy Watch4 Classic będą identyczne, jak w Galaxy Watch4. Wyższe za to będą ceny, które wyniosą:

  • 428 CAD (1332 zł) dla wersji 42 mm,
  • 464 CAD (1444 zł) dla wersji 46 mm.

Podane wyżej ceny, podobnie jak w przypadku podstawowego modelu, dotyczą wersji bez łączności LTE. Warianty z łącznością komórkową będą na pewno droższe. 

Samsung Galaxy Watch4 Classic czarny
Samsung Galaxy Watch4 Classic czarny
Samsung Galaxy Watch4 Classic srebrny
Samsung Galaxy Watch4 Classic srebrny

Zobacz: Sony Xperia 1 III i Xperia 5 III – poznaliśmy polskie ceny
Zobacz: Promocja Samsung: kup tablet z serii Galaxy Tab S7 i zyskaj do 800 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Amazon.ca

Źródło tekstu: Amazon.ca

Przewiń w dół do następnego wpisu